تمديد چهره بلاگ تا 5اسفند

0

به گزارش «فارسي مچ» وبلاگ جهره بلاگ از تمديد اين جشنواره به دليل استقبال كاربران تا 5 اسفند ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، بنابراین بود که جشنواره چهره‌بلاگ بخش ابتدایی معرفی برترین وبلاگ‌های ۱۳۹۲ را در روز جمعه دوم اسفند ماه به اطلاع وبلاگ‌نویسان عزیز برساند؛ اما به دلیل استقبال بی‌سابقه شما وبلاگ‌نویسان عزیز (باتوجه به برگزاری دو دوره گذشته این جشنواره) شورای سردبیری چهره‌بلاگ بر آن شد تا مرحله ابتدایی را تا ۳روز دیگر تمدید کند. درنتیجه وبلاگ‌نویسان عزیز می‌توانند به رقابت خود در مرحله ابتدایی تا ساعت بیست و چهار، ۵ام اسفند ماه ادامه دهند.

لازم به ذکر است پس از اتمام مرحله ابتدایی لیستی از وبلاگ‌های برتر در وبلاگ چهره‌بلاگ به انتشار خواهد رسید که کاربران می‌توانند براساس آن به رقابت در مرحله دوم و نهایی چهره‌بلاگ ادامه دهند. خبر خوش در این مرحله آن است که برای جلوگیری از تقلب و صحیح بودن نتایجِ نهایی، تیم فنی چهره‌بلاگ برای مرحله دوم، اثبات هویت واقعی شخص رای دهنده از طریق تلفن همراه (SMS) را فعال خواهد کرد.

اخبار تکمیلی و نحوه چگونگی این عملکرد این تشخیص هویت را در چند روز آتی به اطلاعتان خواهیم رساند.

علاقه مندان مي توانند به سايت چهره بلاگ به آدرس www.chehreblog.com مراجعه نمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید