تمديد مسابقه وبلاگ نویسی نماز

1

به گزارش «فارسي مچ» مهلت شركت در سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز براي بار دوم تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز از تمدید مهلت ثبت نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز تا 15 فروردین خبر داد.

گفتني است پيش از اين زمان شركت در اين مسابقه تا پايان اسفندماه 92 تمديد گشته بود.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد از تمدید مهلت ثبت نام سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز خبر داد و گفت: با توجه به استقبال گسترده كاربران ، این مسابقه تا 15 فرووردین 1393 تمدید شد.

سید محمد عبداللهی با بیان اینكه این تمدید بنا به درخواست مخاطبان و پیشنهاد دبیرخانه مسابقه  صورت گرفته است، عید نوروز را فرصتی مغتنم برای جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به این مسابقه ارزشمند در راستای فرهنگ نماز در عرصه فضای مجازی دانست.

عبداللهی با اشاره به ثبت نام بیش از 1600 وبلاگ در سامانه مسابقه اظهار كرد: انتظار می‌رود با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در ایام عید این آمار افزایش چشمگیر و بی‌سابقه‌ این مرحله از مسابقه داشته باشد.

وی با بیان اینكه نوجوانان و جوانان مخاطبان و جامعه هدف برگزاری این دوره از مسابقات هستند تصریح كرد: علاقه‌مندان از گروه سنی 13 سال به بالا می‌توانند با مراجعه به نشانی chb-namaz.ir در این مسابقات شركت كنند.

به گفته معاون فرهنگ،آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، پس از بررسی و داوری ، وبلاگ‌های برتر در تاریخ 15 اردیبهشت‌ معرفی خواهند شد.

وی از انتخاب 110 وبلاگ در پایان این مسابقات خبر داد و گفت: 20 كمك هزینه سفرحج عمره، 20 كمك هزینه سفر كربلای معلی، 20 كمك هزینه سفرمشهد مقدس و هدایایی ارزنده فرهنگی دیگر از مهم‌ترین جوایز این دوره از مسابقات است .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.