تمديد سومين مسابقه وبلاگ نویسی نماز

1

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ دبیر اجرایی سومین دوره مسابقه کشوری وبلاگ نویسی نماز و دبیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، مهلت ثبت نام وبلاگ نویسان برای شرکت در مسابقات وبلاگ نویسی نماز را تا پایان اسفند سالجاری اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت الاسلام محمد کریمی در نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سومین دوره مسابقات وبلاگ نویسی نماز کشور افزود: از آغاز فراخوان ثبت نام این مسابقات تاکنون 520 وبلاگ برای شرکت در مسابقه فرهنگی مذهبی ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: ثبت نام از وبلاگ نویسان فعال در زمینه نماز تا پایان اسفند انجام می شود و وبلاگ های شرکت کننده در این مسابقات در دو مرحله مقدماتی و نهایی مورد ارزیابی داوران قرار می گیرند.

حجت السلام کریمی ادامه داد: بررسی مقدماتی محتوای وبلاگ های شرکت کننده در این مسابقات از پنج فروردین سال آتی آغاز می شود و تا 25 فروردین ادامه می یابد و آثار راه یافته به مرحله نهایی از تا 15 اردیبهشت مورد بررسی قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: به وبلاگ نویسان 20 وبلاگ برتر این مسابقات کمک هزینه عمره، وبلاگ نویسان رده 20 تا 40 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 50 وبلاگ نویس رده چهلم به بالا کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهداء می شود.

حجت الاسلام کریمی ادامه داد: برای تمام شرکت کنندگان در این مسابقه فرهنگی، مذهبی بسته ها و هدایای فرهنگی اهداء می شود.

وی همچنین تجلیل از رسانه های فعال در زمینه اخبار نماز را از دیگر برنامه های این مسابقات فرهنگی مدهبی عنوان کرد.

حسین گنجی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست بر اطلاع رسانی اثربخش با استفاده از تمام ظرفیت های رسانه ای به جامعه هدف این مسابقات تاکید کرد.

سومین دوره مسابقات سراسری وبلاگ نویسی نماز کشور در نیمه دوم اردیبهشت سال آتی به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود.

علاقه مندان براي ثبت نام مي توانند به سايت جشنواره به آدرس www.chb-namaz.ir مراجعه نمايند.

يادآوري مي نماييم مهلت اوليه ذكر شده براي پايان ثبت نام جشنواره 20 اسفندماه ذكر شده بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.