برج میلاد میزبان محلات دیجیتال تهران

0

به گزارش «فارسی مچ» ششمین جشنواره انتخاب ساب‌پرتال‌های برتر شهرداری تهران وسومین جشنواره انتخاب ساب‌پرتال‌های برتر محله‌های شهر تهران 19 اسفندماه سال جاری در محل سالن همايش‌های برج ميلاد برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی خانه فعالان مجازی این جشنواره با هدف بهبود سبك زندگي فعالين مجازي از طريق آموزش و توليد آثار ديجيتال در شبكه محلي وبگاه هاي سراي محلات شهر تهران(www.mytehran.ir) برگزار می‌گردد.

بنابر این گزارش خصوصياتي همچون شي گرايي هنري و رويداد محوري برنامه هاي محلي از نكات بارز اين شبكه اجتماعي(374كانوني) مي باشد.

هم اكنون نزديك به 100 سرويس الكترونيكي درون سازماني به مناطق و مراكز شهرداري و 52 سرويس الكترونيك به شهروندان تهراني ارائه مي شود كه حدود 20 سرويس آن از جنس فرهنگي و اجتماعي است.
گفتنی است اين جشنواره از رويدادهاي فاخر فرهنگي در فضاي مجازي است كه همه ساله درتهران برگزار مي گردد و علاقه مندان خودرا از سراسر محلات در برج ميلاد گردهم مي آورد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.festival.tehran.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.