جشنواره وبلاگ نویسی حماسه اقتصادی بکار خود پایان داد

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره وبلاگ‌نویسی با موضوع حماسه اقتصادی برگزیدگان خود را در بخش‌های نقد، تفسیر و یادداشت معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این جشنواره به همت قرارگاه سایبری بسیج صداوسیما که فعالیت خود را از یک سال قبل شروع کرده برگزار شده است.
در این جشنواره در مرحله اول 856 وبلاگ به سامانه جشنواره معرفی شد که در نهایت 30 وبلاگ برتر معرفی شد.
براساس این گزارش در مراسم اختتامیه این جشنواره، علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان صداوسیما و رئیس مرکز بسیج رسانه ملی گفت: بخش زیادی از تحولات اجتماعی امروز متاثر از فضای سایبری است.
جعفری افزود: این فضا به قدری گسترده است که برخی شبکه‌های اجتماعی خود را رقیب این جشنواره می‌دانند.
وی با اشاره به گسترش شبکه‌های ارتباط تعاملی گفت: امروزه همه افراد می‌توانند در فضای سایبری مبانی فکری خود را به اشتراک بگذارند و به طور قطع در چند سال آینده شکل و شمایل رسانه متفاوت خواهد بود.
جعفری افزود: بسیج یکی از مبانی قدرت نرم انقلاب اسلامی در چند سال اخیر بوده است و از گذشته ظرفیت‌های خوبی برای توجه به فضای سایبری در بسیج فراهم شده است.
وی گفت: در حال حاضر بیشتر از 2 هزار نفر در قرارگاه سایبری بسیج فعالیت می‌کنند و استقبال صاحب نظران و جوانان از این فعالیت‌ها خوب بوده است.
رئیس مرکز بسیج صداوسیما افزود: تولید ادبیات مربوط به حماسه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی از مهمترین هدف‌های این جشنواره وبلاگ نویسی بوده است.
وی گفت: یکی از نکته‌های مثبت این جشنواره استقبال وبلاگ‌نویسان از سراسر کشور بوده است.

در این مراسم همچنین مشاور اقتصادی مقام معظم رهبری در سخنانی گفت: گفتمان‌سازی باید در بسیج انجام شود، به گونه‌ای که تک‌تک افراد ملت در خلق حماسه اقتصادی شرکت کنند.

وی ادامه داد: باید کار را به دست جوانها سپرد، همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس این جوانها بودند که بر عزت و آبروی کشور افزودند و امروز ما نیز وظیفه داریم، فضای مجازی را که یک بستر مناسب برای تمرین خودبزرگ بینی است، در اختیار جوانان کشورمان قرار دهیم.

آقا محمدی افزود: هدف کلیه فعالیت های وبلاگ نویسی درحوزه های اقتصادی باید این باشد که به نرخ رشد اقتصادی هشت درصدی که هدف چشم انداز است برسیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان کشوری جشنواره وبلاگ نویسی اقتصاد مقاومتی قدردانی شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.