گزارش اختتامیه جایزه بزرگ مرگ بر امریکا

0

به گزارش «فارسي مچ» مراسم اختتامیه نخستین جشنواره جایزه مرگ بر آمریکا شامگاه دوشنبه 21 بهمن ماه 92 برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره جایزه مرگ بر آمریکا شامگاه دوشنبه با حضور سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، حمیدرضا مقدم‌فر معاون فرهنگی اجتماعی سپاه، سردار کاظمینی، حسین شریعتمداری، مجید قلی‌زاده مدیر عامل خبرگزاری تسنیم ،مهندس مهدی چمران ، محسن پیرهادی عضو شورای شهر منصور امینی ریاست سازمان فضای مجازی سراج، احسان محمد حسنی ریاست سازمان هنری رسانه ای اوج و حسین یکتا مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا، برگزار شد.

در پایان این مراسم که سرلشکر جعفری و حسین شریعتمداری سخنرانان اصلی آن بودند، از برگزیدگان این جشنوراه در بخش‌های عکس، کاریکاتور، پوستر، مستند و کلیپ و وبلاگ‌نویسی تقدیر شد.

در بخش عکس،هیئت داروان اثری را حائز تقدیر در رتبه نخست ندانسته، رتبه دوم متعلق می باشد به  جناب آقای محمود عبد خدا برنده جایزه ۵ میلیون تومانی و سرکار خانم فاطمه عرفانیان برنده رتبه سوم و جایزه ۲ میلیون تومانی گردید.در این بخش ۸ اثر حائز تقدیر می باشند که به هر کدام یک میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شد. در این بخش، علی‌حامد حق‌دوست، محمد صادق رضایی، میثم ملکی قزوینی، علیرضا میررکنی، مصطفی شمس، حسین موسوی‌فراز ، داود یاراحمدی و یدالله عبدی از سوی هیئت داوران به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

همچنین در بخش کاریکاتور نیز هیئت داوران جشنواره دو اثر را به طور مشترک حائز رتبه نخست دانست که به امین ترابی و سجاد کریمیان هر کدام جایزه نقدی ۵میلیون تومانی اهدا شد و رتبه دوم بخش کاریکاتور این جشنواره نیز به محمود محمد تبریزی و رتبه سوم نیز به کاریکاتوریستی از کشور سوریه تعلق گرفت که به دلیل عدم حضور وی، جایزه وی به نماینده‌اش تحویل داده شد.

همچنین در بخش کاریکاتور، هیئت داوران جشنواره ۱۰ اثر را شایسته تقدیر دانست و از آنها با اهدای جوایز نقدی، تجلیل کرد.

علیرضا ذاکری، سجاد جعفری و محمد کارگر، محمدامین بابایی، محمود برخورداری و امیر دهقان نفرات برتر ایرانی این بخش بودند و ولادمیر کازانوفسکی و الکساندر دوموفسکی از اوکراین، راموندو موندز از برزیل و دیلاپی دیمیتری از ترکیه نیز ۴ نفر برتر بعدی در این بخش بودند.

در بخش پوستر نیز، هیئت داوران جشنواره، هیچ اثری را شایسته کسب رتبه اول ندانست اما رتبه دوم این بخش به خانه طراحان انقلاب اسلامی با هدای جایزه ۵میلیون تومانی و رتبه سوم نیز به محمد افشار با اهدای جایزه نقدی ۲میلیون تومانی اختصاص یافت. البته در این بخش ۸ اثر به نام های: حامد محمودی، حسین صمد زاده، میعادهاشمی، صادق کمیلی نژاد، علیرضا حصارکی، عبدالمهدی آگاه منش، حسین یوزباشی، محمد براتی می باشند که از سوی هیئت داوران شایسته تقدیر شناخته شدند که به هر کدام از آنها، هدیه نقدی یک میلیون تومانی اهدا شد.

در بخش وبلاگ‌نویسی نیز رتبه اول با اهدای جایزه نقدی ۳ میلیون تومانی به محمد مهدی خالقی، رتبه دوم با اهدای جایزه یک و نیم میلیون تومانی به حسین رستمی و رتبه سوم نیز به فاطمه موسوی با اهدای جایزه ۷۰۰هزار تومانی اختصاص یافت. شایسته تقدیر این بخش نیز با جایزه دویست هزار تومانی به مهران موزون تعلق گرفت.

در بخش مستند و کلیپ نیز، سید مهدی نبویان با اهدای جایزه ۳میلیون تومانی حائز رتبه اول، مهدی محمدی سرشت با اهدای جایزه یک و نیم میلیون تومانی حائز رتبه دوم و محمد حسین امامی و محسن رمضانی مشترکا با دریافت جایزه ۷۰۰هزار تومانی، رتبه سوم این بخش را به خود اختصاص دادند.شایستگان تقدیر این بخش و جایزه دویست هزارتومانی به امیر ابوالحسنی یکتا و حامد محمودی رسید.

براي مشاهده تيزر مراسم اختتاميه اين جشنواره مي توانيد به صفحه آپارات فارسي مچ به آدرس www.aparat.com مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.