چهارمین جشنواره ملی تلخ و شیرین

0

به گزارش «فارسي مچ» چهارمین جشنواره ملی تلخ و شیرین در بخش هاي مختلفي از جمله وبلاگ نويسي برگزار مي گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دبیر چهارمین جشنواره ملی خاطرات دانشجویی تلخ و شیرین دبیر جشنواره عنوان نمودند: نهاد دانشگاه از عوامل متشکله فرهنگ به شمار رفته و در متن فرهنگ و جزئی از فرهنگ آن جامعه است و دانشجویان از جمله اقشاری در جامعه هستند که در صحنه­های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی بسیار حساس و مهم بوده و می توانند با بهرگیری از خلاقیت و نیروی جوان خویش حضور موثر و جدی خود را در صحنه­های اجتماعی به اثبات برساند و به عنوان یکی از اعضای فعال جامعه مطرح باشند. بدین لحاظ توجه به بعد آموزشی و کم شدن اهمیت بعد فرهنگی، اجتماعی دانشگاه­ها موجب غفلت بسیاری از واقیعت­ها و بسیاری از انحرافات در مسیر دانشگاه خواهد بود.

ایشان در ادامه بیان نمودند: بدون شک دانشجویان در سایه مشارکت در امور فرهنگی خواهد توانست روح ابتکار و حس مسئولیت پذیری­شان را تقویت کنند و با علاقه و انگیزه در رسیدن به اهدافشان تلاش نمایند و باعث رشد و بالندگی جنبه­ های روحی و معنوی و شکوفایی ارزش­های والای انسانی و به طور کلی تامین نیازهایشان بشنود. ایشان  عنوان نمودند: تمایل به مشارکت در زمینه های فرهنگی مربوطه، نیازمند شرایط خاصی می باشد که مهمترین آنها آمادگی دانشحویان برای کار می باشد در همین راستا اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به جهت مشارکت دانشجویان در امور فرهنگی و تقویت روح ابتکار و حس مسئولیت­پذیری­ دانشجویان، ایجاد علاقه و انگیزه در میان دانشجویان و دانشگاهیان اقدام به برگزاری “چهارمین جشنواره خاطرات دانشجویی تلخ و شیرین” نموده است.

“ایشان افزودند جشنواره با محوریت زندگی دانشجویی (خوابگاه، شب امتحان، کلاس­های درسی و …)، اردوهای دانشجویی (سفرهای زیارتی، اردوی پیش دانشگاهی، سفرهای جهادی، راهیان نور و…)، همراهان دوران دانشجویی (پیرامون کارمندان، مسئولین و اساتید دانشگاه)، جشن­های فارغ­التحصیلی و ازدواج دانشجویی، برنامه­های فرهنگی (اعتکاف، هیأت­های مذهبی، مراسمات و…)، خاطرات تدریس و پژوهش(علم­ آموزی، اکتشافات و اختراعات و…) برگزار می­گردد و دانشجویان و دانش آموختگان ایرانی و خارجی، اساتید و کارمندان دانشگاه‌های دولتی، آزاد، علمی‌کاربردی و پیام نور سراسر کشور می تواند آثار خود را در قالب های فیلم، عکس، طراحی پوستر، انیمیشن ، کلیپ‌‏، خاطرات شفاهی(خاطره ­گویی صوتی)، کاریکاتور، خاطره، داستان (کوتاه، بلند، می­نی­مال)، شعر، پیامک ادبی و وبلاگ تا تاریخ  ۲۵/۱۲/۹۲ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. ”

علاقه مندان مي توانند پس از دريافت فرم ثبت نام شركت در جشنواره ( فرم ثبت نام جشنواره تلخ و شیرین.doc و يا فرم ثبت نام جشنواره تلخ و شیرین.pdf )، فرم تكميل شده را به ايميل talkhshirin4@yahoo.com ارسال نمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.