مسابقه کتابخوانی سبک زندگی اسلامی ایرانی

0

به گزارش «فارسي مچ» معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر مسابقه کتابخوانی «سبک زندگی اسلامی ایرانی» را برگزار مي نمايد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر با اعلام این مطلب عنوان کرد: منبع این مسابقه مکتوب کتابخوانی کتاب « سبک زندگی اسلامی ایرانی است.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقه  اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی در خانواده‌هاست که در بهمن ماه امسال در سطح محدوده آغاز شد.

وی با اشاره به این کتاب منبع این مسابقه گفت: این کتاب در قالب روایات و آیات سبک زندگی اسلامی را آموزش می‌دهد و روایاتی در آن عنوان شده است که به شکلی عملیاتی در زندگی نقش دارند و با توجه به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر سبک زندگی اسلامی یکی از بهترین منابع مکتوب در این زمینه کتاب «مفاتیح الحیات» است .

خدامرادی خاطر‌نشان کرد :مجری این طرح معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مالک اشترباهمکاری فرهنگسرای خاوران است و این مسابقه به شکل اینترنتی برگزار می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اهدای جوایز متعدد به برندگان گفت: در مجموع جوایز نفیسی برای این مسابقه در‌نظر گرفته شده است که به شرکت کنندگان اهدا می‌شود.

وی خاطر نشان شد:علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند کتاب ونمونه سوالات ذیل را دانلود و پس از پاسخگویی به سئولات پاسخنامه (در انتهای سئوالات است)را برای ما تاریخ 19بهمن ماه 1392 به ایمیل malikashtar@ghasam.ir ارسال نمایند.

کتاب سبک زندگی اسلامی ایرانی دانلود

نمونه سئوال دانلود

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.