تمديد هفتمین جشنواره سراسری سلام

2

به گزارش «فارسي مچ» هفتمين جشنواره سراسري فرهنگي هنري سلام كه در بخش هاي در بخش های وبلاگ، طراحی پوستر، عکس، شعر، خوشنویسی، داستان نویسی، ساخت کلیپ و فیلمنامه نویسی کوتاه برگزار می گردد تمديد گشت.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، به گزارش دبیرخانه جشنواره، با عنايت به مصوبه ستاد برگزاري هفتمين جشنواره سراسري فرهنگي هنري سلام ( ويژه دانشجويان دانشگاههاي پيام نور سراسر كشور) مهلت ارسال آثار به اين جشنواره تا 30 بهمن 1392 تمديد گرديد .

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین برگزاری جشنواره ای هنری در سطح دانشگاههای پیام نور سراسر کشور حرکت مبارکی است که علاوه بر شناسایی قشر هنرمند دانشگاه و آثار هنری ارزشمند رشته های مختلف، می تواند گامی بلند و موثر در راستای معرفی شاخص های هنر متعهد باشد.

میزانی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم برگزاری این جشنواره برای دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشورخصوصا هنرمندان دانشجو، مایه برکت و رویش هنر متعالی هنر متعهد باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین با اشاره به موضوعات و رشته های جشنواره بیان کرد: رشته های جشنواره در قالب وبلاگ، با موضوعات خاطرات و زندگینامه یکی از شهدای علم و فناوری، نقد نظام آموزش عالی، نقش دانشجوی جوان در رشد هنرمتعالی و انقلابی، دانشجوجوان و رسانه، دانشجوجوان و حماسه اقتصادی است.

میزانی خاطر نشان کرد: در بخش طراحی پوستر باموضوعات روزدانشجو، روزجوان، صرفه جویی درمقابل مصرف گرایی، دانشجو و سبک زندگی و همچنین متن ادبی با موضوعات دانشجوی جوان و انتظار، نامه دانشجو جوان به “شهدای دانشجو” وکاریکاتور با موضوعات دانشجوی جوان و شب امتحان، کتب آزمون، شهریه دانشگاه، سلف و بوفه است.

وی با اشاره به دیگر بخشهای این جشنواره اظهار کرد: عکس، شعر، خوشنویسی، داستان نویسی، ساخت کلیپ و فیلمنامه نویسی کوتاه از دیگر بخشهای مهم این جشنواره با موضوعات و عناوین خاص است که شرکت کنندگان می توانند با مراجعه با پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره به آدرس اینترنتی www.7salam.ir اطلاعات بیشتری را در زمینه جشنواره سراسری سلام کسب کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

 1. احمد عباسپوران عباسی

  با سلام خدمت شما مدیریت قدرتمند
  هنگام رای دادن به سایت پرمفید شما اشتباهی پیش آمد و دیگر با جیمیلم نمیتوانم به شما رای بدهم متاسفانه.
  فقط این را بگویم که بلاتشبیه نوجوانی از سعدی خواست که هر عیبی در او میبیند گوشزد کند.
  سعدی گفت:از من نخواه که عیبهای تو را هم زیبا میبینم.
  چگونه میتوان شما را به وادی نقد کشید.

  • سلام
   شما لطف داريد، خيلي ممنون از تلاشتون اگر ايميل ديگري داريد با آن ايميل امتحان نماييد در غير اينصورت ما را به دوستان خود معرفي نماييد.
   با تشكر فراوان از لطفتون، همراه ما باشيد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.