تمديد مسابقه گنبد بهشت

0

به گزارش «فارسي مچ» چهارمین مسابقه از این زاویه با عنوان “گنبد بهشت” ویژه تمامی دانشگاهیانی که به حج و عمره مشرف شده اند؛ در حال برگزاری در شبکه اجتماعی زمزم است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، بیژن لطفی مدیر روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:مهلت شرکت در چهارمین دوره از سلسله مسابقات از این زاویه با عنوان مسابقه عکاسی”گنبد بهشت” که از 22 دی ماه آغاز شده است؛به دلیل استقبال شرکت کنندگان که در روزهای جاری نیز عکس هایشان را به شبکه ارسال کرده اند، تا پایان بهمن ماه تمدید شد.
وی افزود:تمامی دانشگاهیانی که تاکنون به عمره مفرده مشرف شده اند، می توانند تا 30 بهمن ماه جهت شرکت در این مسابقه عکس های خود که از گنبد سبز مسجدالنبی گرفته اند را در گروه “خضرا” که در شبکه اجتماعی زمزم ایجاد شده بارگذاری کنند.

لطفی گفت:متقاضیان شرکت در این مسابقه بعد از ورود به شبکه اجتماعی زمزم در قسمت همه گروهها کلمه خضرا را جستجو کرده و بعد از پیدا کردن گروه خضرا به روی قسمت عضویت کلیک کنند.بعد از عضویت در گروه خضرا عکسی که می خواهند در مسابقه شرکت داده شود را در این گروه منتشر نمایند.
لازم به ذکر است همه عکس هایی که در این گروه منتشر می شوند باید توسط خود شخص منتشر کننده گرفته شده باشد.
به برترین عکس ارسال شده در این مسابقه یک سهمیه عمره و جوایز نفیس و ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.