اختتامیه جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا

1

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از حزب الله سايبر؛ در آستانه ی سالروز طلوع خورشید شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره)، اختتامیه ی جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ،در این مراسم باشکوه که با حضور شرکت کنندگان و برگزیدگان جشنواره؛ اهالی فرهنگ و هنر و فعالان فضای مجازی و عموم مردم برگزار می شود، حسین شریعتمداری – روزنامه نگار و سردبیر روزنامه کیهان – به سخنرانی خواهد پرداخت و در ادامه از “دکتر محمد مهدی سیار” شاعر خوش قریحه انقلاب تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین  “حامد زمانی” خواننده ی محبوب و هنرمند به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

گفتنی است این مراسم باشکوه، روز ۲۱ بهمن ماه سال ۹۲ بعد از نماز مغرب و عشا در محل باغ موزه ی دفاع مقدس به نشانی  : میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار می گردد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.