900 اثر در كنگره ملي وقف ارسال گرديد

0

به گزارش «فارسي مچ» دبير اجرايي كنگره با بيان اتمام زمان ارسال آثار به دبيرخانه كنگره اعلام كرد: همانگونه كه پيش تر اعلام شده بود، مهلت ارسال آثار به دبيرخانه كنگره 30 آذر ماه به اتمام رسيد و دبيرخانه كنگره با دريافت بيش از 900 اثر هنري، مجازي و مقالات علمي به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دبیر اجرایی کنگره اظهار کرد: این کنگره که با هدف حرکت در جهت حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی و تحقق حماسه اقتصادی، تبیین راهکارهای بهره گیری از ابزار وقف در جهت فعالیت های اقتصادی کشور، بررسی چالش‌ها و راهکارهای تحقق حماسه اقتصادی، ارتقا سبک زندگی اسلامی و لزوم توجه به نقش امامزادگان و مراکز دینی در بهبود سبک زندگی اسلامی در سه بخش علمی، هنری و مجازی اعلام فراخوان کرده بود، با دریافت بیش از 130 مقاله علمی، 320 اثر در بخش مجازی و 470 اثر در بخش هنری به کار خود پایان داد.

دبیر اجرایی کنگره افزود: داوری آثار نیز همزمان با اتمام فراخوان شروع شده است و نتایج به تدریج از طریق همین سامانه به اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسید.

ایشان همچنین اشاره کرد: داوری تمامی آثار طی دو مرحله صورت می پذیرید و مقالات برتر در مجموعه مقالات کنگره به چاپ خواهد رسید.

دبیر اجرایی کنگره ضمن تشکر از شرکت کنندگان در کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی تصریح کردند: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته، اختتامیه کنگره انشاءالله در اواسط دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد و از 60 نفر از برگزیدگان کنگره تقدیر به عمل خواهد آمد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.