مسابقه وصیت نامه خوانی امام خمینی

0

به گزارش «فارسي مچ» بنياد تبيين انديشه هاي امام خميني در دانشگاه ها مسابقه وصیت نامه خوانی امام خمینی را جهت نشر بیشتر رهنمودهای امام برگزار مي نمايد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در خبر اين مسابقه چنين آمده است.

رهبر معظم انقلاب بارها تاكيد فرموده اند : انقلاب اسلامي به فرموده امام راحل عظيم الشان متعلق به همه قشرها و نسل هاي حال و آينده ايران است و اين ملت بزرگ، اين امانت سنگين الهي را در پرتو عمل به وصيت نامه راهگشاي امام خميني(ره)، حفظ شعارها، جهت گيري ها، ارزش ها و مباني انقلاب و در سايه پيشرفت و نوآوري و تعالي حفاظت خواهد كرد.”
این وصیت نامه در واقع دستورالعملی ملی برای پیشرفت و توسعه و سرفرازی ایران است. وصیت نامه حضرت امام(ره) از جمله منابع و یادگارهای ارزشمند امام است كه توانسته رابطه معنوی انقلاب وامام را تداوم بخشد.

نگارش این متن ارزنده حكایت از دید بلند امام و ایمان ایشان به انقلاب اسلامی وامید به آینده درخشان آن دارد. امام(ره) با این وصیت نامه به ما و نسل های آینده این انقلاب گفت این انقلاب مسیری روشن و شفاف دارد و نمی توان به نام آن از مسیر اصلی منحرف شد.

امام(ره) با وصیت نامه خود به ما و همه جهانیان فهماند كه اگر برای سرنگونی طاغوت برنامه داشت برای دوران مابعد طاغوت هم برنامه دارد، حتی اگر بعد از آن او در قید حیات نباشد.

لذا وصیت نامه امام برنامه ای است برای تداوم انقلاب ما.

براي مطالعه وصيت نامه امام و شركت در اين مسابقه مي توانيد به سايت خط امام به آدرس www.khatteemam.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.