مسابقه زيباترين پيامك به مناسبت 9 دي

0
به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت فرهنگ عجب شیر؛ مسابقه پيامکي به مناسبت فرا رسيدن 9 دي روز بصيرت و ميثاق با ولايت به همت اداره فرهنگ ارشاد اسلامي و کانون بسیج هنرمندان عجب شیر برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، فرهاد جبارپور رییس اداره فرهنگ ارشاد عجب شیر افزود :  اولين مسابقه پيامكي به مناسبت 9 دي، روز بصيرت و ميثاق با ولايت در شهرستان عجب شیر برگزار مي‌شود.
وي گفت: علاقه مندان مي‌توانند زيباترين و كوتاه‌ترين متن شعر و يا نثرخود را در قالب يك پيامك فارسي با عنوان ( توصیف حماسه نهم دی – مردم وبصیرت انقلابی) به سامانه پيامك اداره تبليغات اسلامي عجب شیر به شماره 30007290006576 ارسال كنند.
لازم به ذكر است مهلت ارسال پيامك تا عصر روز 15 دي است و پس از بررسي آثار ارسال شده، به 6 نفر برگزيده جوايزي به رسم يادبود اهدا خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.