دومين جشنواره فرهنگي و هنري سياه و سپيد

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت دانشگاه فردوسی مشهد؛ دومين جشنواره فرهنگي و هنري سياه سپيد ويژه دانشگاهيان سراسر كشور با رويكرد پيشگيري از مواد مخدر و روانگردان ها در دانشگاه هاي سراسر كشور با همكاري اداره كل امور فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه هنر، اداره كل فرهنگي ستاد مبارزه با مواد مخدر و اداره كل پيشگيري هاي وضعي قوه قضائيه برگزار مي گردد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دبیر جشنواره ضمن اعلام این خبر گفت: دومين جشنواره فرهنگي و هنري سياه سپيد با موضوعات: خويشتن، سياه، سپيد / من سالم، شهر سالم / نشاني در بي نشاني من / زندگي، رسم خويشاوندي / انسان سالم / سلامت روان، سلامت تن / سكون و حركت و در بخش هاي: نمايش خياباني، نمايشنامه نويسي، فيلنامه نويسي، نقاشي، طراحي، آثارديجيتال، چيدمان، فيلم كوتاه، فيلم مستند، پوستر، عكس، هنر اجرا، نماهنگ، كاريكاتور و مجسمه برگزار خواهد شد.

دكترحسين كلانتري افزود: مهلت ارسال آثار تا ١٥ اسفند سالجاري و مراسم اختتاميه و تقدير از برگزيدگان در ارديبهشت سال آينده برگزار خواهد شد.

وی در خصوص جوایز جشنواره اظهار کرد: جايــزه ويـــژه به مبلغ 2.000.000 ريال به همراه لوح تقديــر دومين جشنواره سياه و سپيد . جایزه نفرات اول در هر بخش (15 نفر) مبلـــغ 5.000.000 ريـال به همراه لوح تقديــر دومين جشنواره سياه و سپيد می باشد ضمن اینکه در پايان به شرکت کنندگانی که اثر آنها به مرحله دوم داوری راه یافته است،گواهي شرکت در جشنواره صادر مي شود.

دانشجويان علاقمند مي توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر از اهداف و موضوعات جشنواره و ارسال اثر به پايگاه اينترنتي جشنوارهwww.siahosepid.com  مراجعه نمايند. و يا با شماره تلفن دبيرخانه 66477857ـ021 تماس حاصل فرمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.