جشنواره عکس تأمین اجتماعی در یک نگاه

0

به گزارش «فارسي مچ» فراخوان نخستین جشنواره عکس با عنوان “تأمین اجتماعی در یک نگاه” به مناسبت دهه مبارک فجر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران با هدف ارائه ابعاد مختلف خدمات بیمه اجتماعی، تاثیرات مقوله تامین اجتماعی در زندگی روزمره در قالب عکس و بهره مندی از توانمندی‍های عکاسان حرفه ای، جشنواره عکس با عنوان “تأمین اجتماعی در یک نگاه” برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، حضور در این جشنواره برای عکاسان و علاقمندان آزاد خواهد بود و عکاسان می بایست طبق موضوع های زیر عکس خود را به ثبت برسانند.
1- مخاطبان بیمه تأمین اجتماعی ( شامل کارفرمایان و کارگران(زن ومرد) واحدهای صنعتی، تولیدی و صنفی، رانندگان، قالیبافان، صیادان، کارگران ساختمانی، پزشک، استاد دانشگاه، روزنامه نگار و بازنشسته، ازکارافتاده و بازماندگان )
2- معرفی انواع خدمات بیمه تامین اجتماعی:سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان بیمه‍گر اجتماعی کشور موظف به ارائه خدمات بیمه ای و درمانی از قبل از تولد تا پس از مرگ به شرح ذیل می باشد
1-2- ارائه خدمات درمانی در هنگام بیماری و حادثه(حوداث ناشی از کار وغیر ناشی از کار)
2-2- بیکاری و مقرری بیمه بیکاری
3-2-ارائه خدمات پزشکی دوران بارداری وبیماری
4-2- پرداخت کمک هزینه تجهیزات کمک پزشکی (عینک، عصا، سمعک، اعضای مصنوعی بدن و …)
5-2- کمک هزینه ازدواج
همچنین، نگاه خلاقانه و بررسی ابعاد تاثیر گذار بیمه تأمین اجتماعی بر زندگی خانوادگی واجتماعی شامل: امنیت روحی و روانی خانواده و جامعه، امید به زندگی و آینده، رفاه و آرامش در دوران اشتغال و فراغت از کار، زندگی با تامین اجتماعی و بدون تامین اجتماعی و…
دراین گزارش آمده است: هر عکاس می‌تواند 7 قطعه عکس شماره گذاری شده را به صورت رنگی یا سیاه و سفید با فرمت jpg و حجم حداکثر 2مگابایت برای هر عکس، به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله، به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال نماید. به عکس‌های ارسالی فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در بخش مقررات این فراخوان آمده است: عکس‌ها ارسالی می بایست مستند بوده و پردازش تصاویر نباید خدشه‌ای در رویکرد اسنادی تصاویر وارد نماید.
عکاسان باید آثار خود را حداکثر تا پایان وقت اداری یکم بهمن ماه 1392 به پست الکترونیکی دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند
این گزارش حاکیست، به عکس اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 3 سکه تمام بهار آزادی و به نفر دوم و سوم نیز به به ترتیب لوح تقدیر به همراه 2 و 1 سکه تمام بهار آزای اهدا و مابقی هنرمندانی که آثارشان پس از داوری پذیرفته شده مبلغ 2،000،000 ریال بعنوان حق التصویر تقدیم می شود.
همچنین سازمان تأمین اجتماعی بابت عکس ویژه جشنواره نیز لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 3 سکه تمام بهار آزادی اهدا می کند.
داوری آثار 15 بهمن ماه و برگزاری نمایشگاه و اهدای جوایزاين جشنواره اسفنده ماه سال 92، برگزار خواهد شد.
اسماعیل عباسی، سعید دستوری و سید مهدی مقیم نژاد داوران این جشنواره هستند.
به تمامی راه یافتگان به نمایشگاه، گواهی شرکت و یک جلد کتاب چاپ شدۀ جشنواره اهداء می شود.
علاقمندان جهت مشاهده جزئیات فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر به یکی از سایتهای www.farhangfilm.ir ، www.photo.tamin.ir و یا با شماره های 6 و 88665525 تماس حاصل نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.