تمديد سوگواره هلال سرخ

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ دبیر سوگواره هلال سرخ در آران و بیدگل از تمدید مهلت ارسال آثار به این سوگواره تا 20 دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، عباس آقاعمویی عکس، کلیپ، نوا و وبلاگ‌نویسی را چهار بخش سوگواره هلال سرخ دانست و اظهار داشت: تاکنون بیش از 30 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده که بیشترین آثار ارسالی در بخش عکس و کلیپ است.

وی افزود: علاقمندان در بخش عکس می‌توانند تصاویر خود را همراه با مشخصات کامل صاحب اثر به صورت حضوری به دفتر پایگاه اطلاع رسانی هلال تحویل نمایند و یا به رایانامه آستان مقدس به نشانی info@helal.ir ارسال کنند.

دبیر چند رسانه‌ای سوگواره  هلال سرخ در آران و بیدگل استفاده از هر نوع تجهیزات عکاسی را آزاد دانست و خاطر نشان کرد: اندازه عکس‌های ارسالی در مرحله اول آزاد است و با صاحبان آثار منتخب برای ارسال آثار در اندازه مورد نیاز تماس گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در بخش کلیپ نیز می‌توانند تولیدات خود را با مدت زمان حداکثر100 ثانیه و حجم کمتر از 10 مگابایت و با فرمت mp4 به همراه مشخصات کامل از طریق رایانامه آستان به دبیرخانه این سوگواره ارسال کنند.

به گفته وی شرکت‌کنندگان در بخش نوا نیز می‌توانند آثار صوتی خود را همراه با مشخصات کامل با مدت زمان کمتر از 300 ثانیه  و با فرمت  mp3به صورت حضوری به دفتر پایگاه اطلاع رسانی هلال تحویل نمایند و یا به رایانامه آستان مقدس به نشانی info@helal.ir ارسال کنند.

آقاعمویی در خصوص قوانین بخش وبلاگ نویسی سوگواره اظهار داشت: نویسنده وبلاگی که حداقل دارای آرشیو دو هفته‌ای باشد و محیط وبلاگ مرتبط با مطالب آن باشد در بخش پایانی حضور می‌یابد.

وی دبیرخانه پذیرش آثار برای این سوگواره را پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) اعلام و عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره‌ 03622763132 تماس حاصل کنند.

به گفته وی نتایج این فراخوان ادبی، 30 دی‌ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی‌(ع) به نشانی www.helal.ir اعلام می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.