گزارش اختتامیه جشنواره وبلاگ نویسی از قلم تا قدم

0

Ghalamفارسي مچ: اختتامیه اولین جشنواره کشوری وبلاگ نویسی از قلم تا قدم با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی  سه شنبه، ۲۶ آذر ماه ۹۲ در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد .
 

 

 

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اختتامیه اولین جشنواره کشوری وبلاگنویسی بسیج دانشجویی استان مازندران با حمایتهای سرپرستی موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) و به میزبانی بسیج دانشجویی شهرستان بابل در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار گردید.

در این جشنواره تعداد ۱۴۵۳ وبلاگ نویس با هم به رقابت پرداختند که در مرحله اول داوری ۹۰۰ وبلاگ به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند که در مرحله پایانی تعداد ۱۵ وبلاگ به عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب شدند که به نفر اول تا سوم این جشنواره تندیس جشنواره و لوح تقدیر و جایزه نقدی و بسته فرهنگی جشنواره اهدا شد و به نفرات برگزیده دیگر نیز لوح تقدیر و بسته فرهنگی جشنواره اهدا شد.همچنین استاد بصیری از فعالان فضای مجازی در کشور و مسئولین استانی و شهرستان بابل نیز درمراسم اختتامیه حضور داشتند.

در ادامه حمید لزگی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه در راستای برگزاری اجلاسیه ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان برنامه های متعددی در حال برگزاری است، گفت: برگزاری ۸۵ یادواره شهید دانشجویی، تولید نرم افزار شهدای دانشجو، برگزاری المپیاد فرهنگی – علمی و ورزشی، تدوین و چاپ کتاب، برگزاری شب شعر ، رونمایی از تمبر شهدای دانشجو، برگزاری کنگره ۲۴۰ شهید دانشجو، برگزار مسابقات قرآن و عترت از جمله برنامه هایی اجرایی در این راستا بوده است.

در این جشنواره داوران از اساتید و هیئت علمی های دانشگاه های مازندران بودند که به صورت چند مرحله ای این وبلاگها را بررسی کردند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.