مسابقه وبلاگ‌نویسی ایثار و شهادت

0

Weblog-Matchمعاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش سمنان از برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی ایثار و شهادت با موضوع معرفی شهدای فرهنگی این استان خبر داد.

 

 

 

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري تسنيم؛ حجت الله رستمیان اظهار کرد: تمام فرهنگیان و نیز دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی می‌توانند در این مسابقه که در دی‌ماه امسال جاری برگزار می‌شود، شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، وی با اشاره به اینکه به هر وبلاگ که در این مسابقه شرکت کند،‌‌سه داور به صورت جداگانه امتیاز می‌دهند افزود: معدل این امتیازات ملاک ارزیابی آثار وبلاگ‌نویسان است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان «ترویج فرهنگ ایثار و شهادت»،‌«انتقال فرهنگ دوران دفاع مقدس به عموم مردم به‌ویژه نسل سوم انقلاب»،‌«پاسداشت ایثار و شجاعت شهدای فرهنگی» و « معرفی آنان به آحاد جامعه» را از اهداف برگزاری این مسابقه عنوان کرد.

رستمیان «شناسایی جلوه‌های ناب و ویژه شهادت در میان شهدای فرهنگی»،‌«انتقال فرهنگ ایثار،‌شجاعت و ولایت پذیری به جامعه جوان»،‌«الگوبرداری از حماسه دفاع مقدس به‌منظور خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری» و نیز «توجه به نقش بارز شهدای فرهنگی در ایجاد این حماسه» را از دیگر اهداف برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی ایثار و شهادت در استان سمنان عنوان کرد.

وی بیان کرد: این مسابقه در دو موضوع «معرفی سردار شهید حاج محمود اخلاقی» – به‌عنوان شهید شاخص وزارت آموزش و پرورش- و «معرفی یکی از شهدای فرهنگی استان سمنان» برگزار می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند وبلاگ‌های خود را در یکی از این موضوعات ایجاد کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان اظهار کرد: وبلاگ‌نویسان دانش‌آموز و فرهنگی استان برای شرکت در این مسابقه،‌تا پانزدهم دی‌ ماه امسال فرصت دارند تا وبلاگ‌های خود را با موضوعات ذکر شده ایجاد و نشانی آن‌را به‌همراه مشخصات خود در لینک شهدای وب‌سایت اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان به آدرسwww.shahid.semedu.ir  ثبت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.