مسابقه مقاله نویسی شهدای اصحاب رسانه

0

Farakhanسازمان بسیج رسانه به مناسبت 21 دی ماه روز بسیج رسانه، مسابقه مقاله نویسی شهدای اصحاب رسانه را برگزار مي كند.

 

 

 

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري تسنيم؛ سازمان بسیج رسانه به مناسبت 21 دی ماه روز بسیج رسانه، مسابقه مقاله نویسی شهدای اصحاب رسانه را برگزار مي كند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین افزود: این مسابقه در راستای معرفی و پاسداشت اصحاب رسانه قزوین و روز بسیج رسانه ترتیب داده شده و علاقمندان به شرکت در این مسابقه فرهنگی می توانند مقاله های خود را در زمینه شهدای اصحاب رسانه به دبیر خانه این جشنواره ارسال کنند.
وی خاطر نشان کرد: این فراخوان از هفته بسیج آغاز شده و علاقمندان تا 15 دی ماه فرصت دارند تا مقاله های خود را به آدرس اینترنتی این سازمان info@basijmedia.ir ارسال کنند.
سرباز با اشاره به اینکه اختتامیه با حضور میهمانان برجسته کشوری برگزار می شود، تصریح کرد: اختتامیه جشنواره مقاله نویسی شهدای اصحاب رسانه در روز 21 دی ماه سال جاری انجام و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.
رئیس بسیج رسانه قزوین افزود: در این اختتامیه از مقام شامخ شهید رهبر نیز تجلیل به عمل می آید، شهید رهبر از خبرنگاران افتخاری صدا و سیما بود که در دوران 8 سال دفاع مقدس به شهادت رسید و به همین مناسبت 21 دی ماه به عنوان روز بسیج رسانه در نظر گرفته شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.