مسابقه عکاسی در سوگ خورشید

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ مسابقه عکاسی در سوگ خورشید با هدف ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و نهضت حسینی برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسي مچ، فرهاد یمین رئیس اداره ارشاد آباده در استان فارس گفت: مسابقه عکس ” درسوگ خورشید ” با هدف ترویج هرچه بیشتر فرهنگ و نهضت حسینی برگزار می‌شود.

فرهاد یمین افزود: کشف و شکوفایی استعدادهای هنری و ثبت لحظه‌های ماندگار شور و عشق حسینی برگزار می‌شود.

یمین گفت: تمامی علاقه‌مندان بدون هیچ محدودیت سنی می‌توانند عکس‌های خود را با موضوع مراسم عزاداری ماه‌های محرم و صفر ، آداب و رسوم و آئین های سنتی از قبیل: تعزیه‌خوانی، مراسم ادعیه، سفره‌های نذری و ارسال کنند.

وی در خصوص سایر شرایط شرکت در مسابقه می‌توانند با دوربین‌های خانگی، دیجیتال و حتی دوربین تلفن همراه خود عکس‌هایی را ثبت کنند.

یمین تعداد آثاری که هر عکاس می‌تواند به دبیرخانه ارسال کند را ۵ اثر اعلام و اضافه کرد: عکس‌ها را می‌توان به دو طریق به دبیرخانه مسابقه ارسال کرد.

ارسال از طریق ایمیل به نشانی farhang.abadeh@gmail.com به همراه مشخصات کامل فرد ارسال کننده و یا از طریق ارسال پستی بر روی CD در قالب فایل word به نشانی خیابان بدر، مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا نشانی www.abadehphoto.blogsky.com اداره ارشاد شهرستان آباده ارسال کنند.

یمین از شهرداری آباده درخصوص همکاری در اجرای این مسابقه، آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ دی ماه عنوان و خاطرنشان کرد: ضمن برپایی نمایشگاه از آثارتولیدی، به ۱۰ نفر از برگزیدگان نیزجوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.