مسابقه بزرگ شهروندی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ شهردارکرج گفت : برای استفاده از نظرات و ایده های شهروندان در مورد چگونگی اداره شهر،این شهرداری طرح نظرخواهی ازآنان را درقالب مسابقه اینترنتی به اجرا درآورده است.

علی ترکاشوند اظهار کرد: این مسابقه با عنوان اگر شهردار کرج بودید چه اقداماتی انجام می دادید؟ با هدف جمع آوری نظرات و دیدگاه های مردم در خصوص مدیریت شهری کلانشهر کرج، در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: به تعداد شهروندان نظر و ایده های مختلف برای اداره شهر وجود دارد که با تجمیع و بررسی دقیق تر این نظرات می توان به ایده ای ارزشمند برای اداره شهر دست یافت.

ترکاشوند افزود: بر همین اساس در دور جدید مدیریت شهری کرج ایجاد ساز و کاری برای جذب و جمع آوری نظرات مردم در برنامه کاری قرار گرفت و مقرر شد مدیریت اجتماعی شهرداری، با برگزاری مسابقه ای برای شهروندان، دیدگاه های آنان در این خصوص را جویا شود.

وی با بیان اینکه مشکلات و مسائلی در شهر موجود است که امکان دارد از دید مسوولان پنهان بماند، اضافه کرد:گاهی مسوولان به دلیل ارتباط مستمر با امور روزمره یا فرصت محدود، امکان اندیشیدن و توجه به برخی موارد را ندارند.

این مسوول یادآور شد: در چنین مواقعی مردم به دلیل ارتباط مستمر با مشکلات و نیازهای شهر به خوبی می توانند این نکات را درک کرده و آنها را به مسوولان انتقال دهند.

ترکاشوند گفت :با توجه به اینکه کرج به عنوان ایران کوچک مشتمل بر قومیت های مختلف و نیازهای متعددی است که در هر بخش و هر نقطه نیازها و توقع متناسب با این قومیت ها در عرصه مدیریت شهری وجود دارد، باید نظرات مردم درمناطق مختلف شهر برای سازندگی آن ملاک قرار گیرد.

وی اظهار کرد: بر این اساس تنها مردم هستند که می توانند واقعیت ها و دیدگاه های موجود شهررا به مسوولان خود منعکس کنند.

شهروندان کرج می توانند نظرات خود را در خصوص پرسش اگر شهردار بودید چه اقداماتی انجام می دادید؟ تا 30 آذرماه جاری به سایت اینترنتی مدیریت اجتماعی شهرداری کرج به نشانی www.mkaraj.ir اعلام کنند.

این شهرداری 10 جایزه به بهترین ایده ها و نظرات از جمله کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و سکه بهار آزادی اهدا خواهد کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.