جشنواره نقاشی هرمزگان من

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري تسنيم؛ نخستین جشنواره استانی نقاشی هرمزگان من به همت معاونت فرهنگی جهاد‌دانشگاهی هرمزگان برگزار مي شود.

زهراسادات احمدی اظهار کرد: نخستین جشنواره نقاشی هرمزگان من با موضوعات طبیعت هرمزگان، آداب و رسوم و سنت مردم هرمزگان، نگاهی دوباره به صنایع دستی و دست‌سازه‌های محلی توسط جهاددانشگاهی واحد هرمزگان برگزار می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هرمزگان، افزود: نقاشی برقع و دیگر پوشیدنی‌های مختص استان هرمزگان، کنکاشی در معماری هرمزگان، زیارتگاه‌ها، مساجد و آب انبارها و خانه‌های موجود در استان از دیگر موضوعاتی است که هنرمندان می‌توانند در ارتباط با آنها، اثر ارائه کنند.

احمدی با اشاره به اینکه تا امروز تعداد قابل توجهی آثار از شهرستان‌های مختلف استان به دبیرخانه این جشنواره در جهاددانشگاهی استان رسیده، خاطرنشان کرد: به همین دلیل با درخواست‌های مکرر هنرمندان از بخش‌های مختلف استان، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره نقاشی هرمزگان من تمدید شده است.

وی با بیان اینکه کار دریافت آثار در دبیرخانه جشنواره تا هفتم آذرماه امسال ادامه  دارد، تاکید کرد: این مهلت قابل تمدید نیست و هنرمندان باید هرچه سریعتر نسبت به ارسال آثار فاخر خود اقدام کنند.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هرمزگان، بیان کرد: علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌توانند به سایت همایش‌های جهاد دانشگاهی هرمزگان به آدرس www.jdhor.ac.ir مراجعه و با تکمیل فرم و مطالعه دقیق فراخوان، در جشنواره شرکت کنند.

احمدی بیان کرد: هنرمندان باید تصویر آثار خود را به آدرس پست الکترونیکی   hormozganeman@gmail.com ارسال کرده و یا حضوری به دبیرخانه جشنواره واقع در بندرعباس، ابتدای بلوار دانشگاه، ساختمان جهاددانشگاهی هرمزگان تحویل دهند.

جوایزجشنواره :

نفراول: دیپلم افتخار – تندیس جشنواره – مبلغ 5.000.000ريال

نفردوم : دیپلم افتخار – تندیس جشنواره – مبلغ 4.000.000ريال

نفرسوم : دیپلم افتخار – تندیس جشنواره – مبلغ 3.000.000 ريال

نشانی دبیرخانه : بندرعباس، چهارراه نخل ناخدا، ابتدای بلوار دانشگاه،  ساختمان جهاددانشگاهی، طبقه همکف، معاونت فرهنگی

تلفن6681048-0761

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.