جشنواره ملی شعر جنوب

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت واحد مركزي خبر؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر از برگزاری جشنواره شعر جنوب امسال به صورت سراسری و ملی در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر با بیان این مطلب گفت: جشنواره نیز 20 روز پس پایان مهلت ارسال یعنی 27 دی ماه برگزار خواهد شد.
شاعران باید آثار خود را در قالب پی‌دی‌اف یا فایل متنی (word) به دبیرخانه این جشنواره به نشانی استان خوزستان، شهرستان بندر ماهشهر، بلوار ابوذر، مقابل مسجد 14 معصوم (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ماهشهر ارسال کنند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین رایانامه ershadmahshahr@yahoo.com  نیز برای دریافت آثار شاعران در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر از برگزاری جشنواره شعر جنوب امسال به صورت سراسری و ملی در این شهرستان خبر داد.

سید محمدرفیع الهی امروز اظهار کرد: جشنواره شعر جنوب سال‌های گذشته به صورت استانی برگزار می‌شد که سال گذشته با موافقت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان قرار بر این شد که امسال این جشنواره به صورت منطقه‌ای برگزار شود.

وی تصریح‌ کرد: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های فراوان و با توجه به امکانات و ظرفیت‌های موجود در شهرستان بندر ماهشهر، با برگزاری جشنواره شعر جنوب به صورت سراسری موافقت شد که فراخوان آن نیز منتشر شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهشهر ادامه‌ داد: این جشنواره در دو بخش آزاد و کلاسیک و در چهار موضوع ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)، بازگشت امام خمینی (ره) به کشور و آغاز دهه مبارکه فجر، نقش و تأثیر انقلاب اسلامی در تحولات و انقلاب‌های منطقه و موضوع آزاد برگزار می‌شود.

الهی با بیان اینکه هر شاعر می‌تواند در هر بخش پنج اثر ارسال کند که به آثار برگزیده لوح تقدیر، تندیس همایش و هدایای ارزشمندی تعلق می‌گیرد.
وی خاطرنشان‌کرد: آثاری که در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه شده‌اند در این جشنواره مورد ارزیابی قرار نمی‌گیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.