آنچه برای اولین مسابقه باید بدانید…

2

به گزارش «فارسي مچ» طبق برنامه ریزی قبلی، اولین مسابقه پیامکی «جشنواره مسابقات منطقی ایران»، عصر شنبه ۳۰آذرماه با فاش شدن رمز مسابقه شماره یک، آغاز خواهد شد.

شرکت کنندگان در آستانه برگزاری این مسابقه لازم است به موارد زیر دقت داشته باشند:

۱- رمز مسابقه شماره یک، حدود ساعت ۵عصر شنبه ۳۰آذرماه فاش خواهد شد. این رمز با پیامک به همان شماره ای که شرکت کننده با آن ثبت نامش را انجام داده است ارسال خواهد شد و همزمان در بخش «اخبار» وب سایت هم به نمایش درخواهد آمد. نمونه پیامک کشف رمز در «دفترچه» و در بخش «شیوه فرستادن پاسخ» در همین وب سایت، برای هریک از شش رشته به صورت جداگانه توضیح داده شده است.

۲- رمزهای هر رشته با رمز دیگر رشته ها متفاوت خواهد بود. پس اگر از یک خانواده چند نفر در رشته های مختلف شرکت دارند به این مورد باید توجه کافی داشته باشند تا دچار اشتباه نشوند.

۳- اگر شرکت کنندگان درخواست «عدم دریافت پیامکهای تبلیغاتی» را به اپراتور تلفن همراهشان داده باشند، پیامکهای جشنواره را از شماره ۳۰۰۰۶۱۷۰ دریافت نخواهند کرد.

۴- شرکت کنندگانی که به هر دلیلی(از جمله ثبت نام دیرتر از موعد) هنوز دفترچه شان را دریافت نکرده اند، می توانند از طریق تصویری که در زیر متن منتشر شده است، سوالات مسابقه شماره یک را ببینند و در مسابقه شرکت کنند. البته به زودی دفترچه های ارسال نشده هم به آدرس شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

۵- قبل از ارسال پیامک پاسخ، حتما یکبار دیگر صفحه مربوط به «شیوه ارسال پاسخ» را از دفترچه یا وب سایت مطالعه کنید. مطلع نبودن از شیوه پاسخدهی قطعا باعث از دست دادن امتیاز خواهد شد و مسوولیت این ناآگاهی بر عهده مخاطبان خواهد بود. صفحات مربوط به «شیوه فرستادن پاسخ» در این وب سایت اخیرا تکمیل شده یا تغییر کرده است.

۶- شرکت کنندگانی که در وب سایت «نام نویسی» کرده باشند، می توانند برای اطمینان از رسیدن پاسخشان، پس از «ورود با نام کاربری خودشان» در «اتاق گفتگوی ویژه رشته خودشان» رشته عددی پاسخ را وارد کنند. این پاسخ هرگز منتشر نخواهد شد و تنها در صورت بروز مشکلات مخابراتی و امتیازنگرفتن  مخاطب، می تواند به «بازیابی» امتیاز وی کمک کند. پس پیشنهاد می کنیم در وب سایت «نام نویسی» کنید. روال نام نویسی در متن پشت جلد دفترچه توضیح داده شده است.

۷- با توجه به منتشر شدن سوالات مسابقه شماره یک در وب سایت، شرکت کنندگانی که تمایل به پیوستن به جشنواره را داشته باشند می توانند قبل از ساعت ۵عصر شنبه ۳۰آذر ثبت نام پیامکی کنند و با همان شماره پاسخ را هم بفرستند و به این ترتیب به مسابقه شماره یک برسند.

۸- دیگر سوالات شرکت کنندگان، از طریق اتاق های گفتگوی وب سایت پاسخ داده خواهدشد.

mosabegheh1

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.