مسابقه کتابخوانی معارفه با شیطان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ گروه فرهنگی رواق با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی، مسابقه «معارفه با شیطان» را به مناسبت روز ملی استکبارستیزی برگزار می‌کند.

به گزارش فارسي مچ، محمد جعفر کبریائی، مسئول اجرایی مسابقه کتاب‌خوانی « معارفه با شیطان» در گفتگو با فارس ، اظهار داشت: این مسابقه با محوریت کتاب «تاریخ پنهان و ناگفته آمریکا»، نوشته «عدنان اکتار»، اندیشمند و نویسنده ترک، با ترجمه آقای صاحب خلق، برگزار می‌شود.

وی افزود: در حال‌حاضر این کتاب در بیش از 200 مرکز فرهنگی در سراسر کشور در حال توزیع است. هدف از برگزاری این مسابقه، ارائه بیانی روان از ماهیت نظام سلطه به مناسبت روز ملی استکبارستیزی(13 آبان) است.

کبریایی در ادامه به توضیح روش شرکت در مسابقه پرداخت وگفت : علاقه‌مندان ابتدا باید کتاب«تاریخ پنهان و ناگفته آمریکا» و برگه‌های شرکت در مسابقه را که از روز 13 آبان توزیع می‌شود، تهیه کنند.

او ابراز داشت: برگه های مسابقه حداکثر تا تاریخ 28 آبان جمع آوری و تصحیح خواهد شد. هم‌چنین قرعه‌ و اهدای جوایز نیز در روز 16 آذر انجام می‌شود.

مسئول اجرایی مسابقه کتاب‌خوانی «معارفه شیطان» در پایان اظهار داشت: تشکل‌ها، مراکز فرهنگی و مؤسسات مردمی بزرگ جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره تلفن  66381754 تماس و یا برای کسب اطلاعات بیشتر  به پایگاه‌های اینترنتی www.bookfest.ir  مراجعه کنند.

شایان ذکر است علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به پایگاه اینترنتی www.bookroom.ir و www.toranjbook.ir مراجعه نمایند

گفتنی است، کتاب «تاریخ ناگفته و پنهان آمریکا» دربرگیرنده نکات ناگفته تاریخ دولت کشوری است که داعیه برگزیده بودن داشته و درصدد تغییر نظام جهانی بر اساس مدلی انگلوساکسونی و آمریکایی است.

این کتاب دارای دو فصل است؛ فصل اول به نام «بسوی دنیای جدید» در مورد کلمب و تلا‌ش‌ها، اهداف و موانع سر راهش، رسالت پیوریتان‌ها و رموز کابالایی و هم‌چنین ‌روز یهودی شدن آمریکا و فساد بنی اسرائیل در روی زمین صحبت می‌کند.

در فصل دوم با نام «نظام حاکم بر آمریکا»، عنوان‌هایی مانند نظم نوین جهانی، آمریکا و یهودیان، آیپاک سلطان واشینگتن، لابی و کاخ سفید، دعوای کندی و اسرائیل، کارتر در میان یهودیان، ریگان در کاخ سفید، موساد به دنبال ترور جورج بوش ، دو سازمان برای رهایی یهودیان از تحقیر، بسوی آرماگدون و ….. را مشاهده می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.