مسابقه کتابخوانی اینترنتی 13 آبان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايبنا؛ مسابقه کتابخوانی اینترنتی 13 آبان ويژه فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران برگزار مي گردد.

کارشناس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاري مسابقه كتابخواني اينترنتي 13 آبان خبر داد و گفت: اين مسابقه اينترنتي ويژه فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، اميد زاهدي با بيان اين مطلب اظهار داشت: مسابقه كتابخواني اينترنتي 13 آبان دارای 30 سوال چهارگزینه‌ای است که فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران که دارای کد پرسنلی هشت رقمی‌اند، می‌توانند براي شرکت در این مسابقه به سایت اينترنتيwww.teo.ir مراجعه و در آزمون شرکت کنند.

کارشناس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تصريح كرد: اين مسابقه به گونه‌ای طراحی شده که بعد از تکمیل پاسخنامه، نمره افراد قابل رویت است.

زاهدي در پايان گفت: مهلت تکمیل پاسخ‌نامه تا 20 آبان ماه است و به فرهنگیانی که نمره کامل در این مسابقه را کسب کنند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.