ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم

0

به گزارش «فارسي مچ» ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم در دو بخش ملی و ویژه استان سمنان با هدف گسترش فرهنگ و هنر عاشورایی در جامعه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دبیر موسسه موج فرهنگ سمنان از کلیه عکاسان و علاقمندان دعوت کرد که آثار خود را با موضوع به تصویر کشیدن مراسم و آئین های عزادارای اباعبدا..الحسین (ع) در ماه محرمارسال نمايند.

میثم قدس پور هدف از برگزاری ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم را گسترش فرهنگ و هنر عاشورایی در جامعه ، شناخت بهتر قیام عاشورا و تحکیم پیوند بین دین، هنر و رسانه با معرفی و به تصویر کشیدن صحنه های عزاداری در نقاط مختلف کشور بویژه در استان سمنان دانست.

وی با بیان اینکه ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم در دو بخش ملی و ویژه استان سمنان برگزار می شود، آخرین مهلت ارسال آثار را چهارم آذر بیان کرد.

مسوول برگزاری ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم اظهار داشت: هر عکاس می تواند تعداد پنج عکس با حداقل طول 30 سانتیمتر و با کیفیت Dpi300 با فرمت Jpg ارسال نماید و عکس ها می بایست در ماه محرم سالهای 1391 و 1392 تهیه شده و نباید برای دوره پنجم مسابقه ملی عکس مهر محرم ارسال شده باشد.

علاقمندان و عکاسان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر شرایط فراخوان و جوایز در نظر گرفته شده به پایگاه اطلاع رسانی www.Mojefarhang.com مراجعه نمایند.

عكاسان مي توانند آثار خود را به آدرس سمنان، شهرک گلستان ، بلوار نگارستان غربی، مجتمع فرهنگی جوانان، دفتر موسسه موج فرهنگ، کدپستی : 93635-35197 ، تلفن : 3-4437521 0231 و یا پست الکترونیکی MehreMoharram@gmail.com ارسال نمایند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ، اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، حوزه هنری استان سمنان، فرمانداری سمنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و …موسسه موج فرهنگ را در برگزاری ششمین مسابقه ملی عکس مهر محرم همراهی می کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.