جشنواره خاطره‌نویسی دفاع‌مقدس

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ بزودی فراخوان چهارمین جشنواره استانی خاطره‌نویسی دفاع مقدس در همدان اعلام می‌شود.

سرهنگ پاسدار رضا سلیمانی معاون ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اعلام این خبر، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شکست حصر سوسنگرد، فراخوان چهارمین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در استان همدان آغاز می‌شود.

وی اظهار کرد: فراخوان این جشنواره در ایام سالگرد شکست حصر سوسنگرد از 27 آبان‌ماه جاری در همدان آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا 12 بهمن ماه سالجاری خاطرات خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سلیمانی گفت: این جشنواره با هدف جمع آوری خاطرات رزمندگان، ثبت وقایع دوران دفاع مقدس و نشر آنها در استان همدان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان این جشنواره در هشت موضوع شامل خاطرات کردستان، خاطرات رزمندگان(ارتش، سپاه، بسیج، جهاد سازندگی و نیروی انتظامی)، خاطرات مربوط به نقش اقشار(روحانیت، بانوان و امدادگران)، خاطرات شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های ایثارگران، بمباران شهرها، خاطرات مربوط به اعزام جبهه، صحنه‌های نبرد، ایثار،شجاعت،شهادت،معنویت و شوخ طبعی، خاطرات راهیان نور است.

وی یادآور شد: بخش ویژه این دوره از جشنواره به خاطرات مربوط به ارسال کمک‌های مردمی و پشتیبانی از جبهه و جنگ اختصاص دارد.

سرهنگ سلیمانی شرکت در این جشنواره را برای عموم مردم و همچنین خانواده‌های شهدا، رزمندگان، ایثارگران و افرادی که خاطرات بازگو شده را به رشته تحریر درمی‌آورند، آزاد اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان و صندوق پستی 65167-698، پست الکترونیک به نشانی sajed.hamedan@gmail.com و یا شماره فاکس 8256450 ارسال کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 8279000 و 8256636 تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.