تمديد چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت

0

به گزارش «فارسي مچ» با توجه به استقبال گسترده دانشجويان و متقاضیان حضور در چهارمين كنگره پيشگامان پيشرفت آخرين مهلت ثبت نام و ارسال آثار به چهارمين كنگره تا 30 آبان ماه 1392 تمديد شد.

يادآور مي شويم چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت در بخش هاي مقاله، نوشتار كوتاه، اثر تصویری (فیلم، عکس و پویا نمایی) و وبلاگ برگزار مي گردد.

ستاد برگزاری کنگره پیشگامان پیشرفت در نظر دارد به منظور فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان فعال در انديشه‌ورزي پیرامون الگوی پیشرفت کشور و فرآیند تدوین و تحقق آن، ایجاد گفتمان پیشرفت و بهره‌مندی از دیدگاه‌های نسل جوان، چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت را با حضور دانشجویان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان، راهبران انجمن‌های علمی و تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی، دانشجویان و جوانان اهل قلم و بیان و صاحبان دیدگاه‌های راهبردی و ایده‌های اجتماعی نوین، در روزهای پنجشنبه و جمعه 14 و 15 آذرماه 1392 در شهر شیراز برگزار نماید.

به منظور ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه كنگره به نشانی www.kpip.ir مراجعه فرمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.