برگزيدگان بیست و هشتمین جشنواره ملی قرآن و عترت

0

به گزارش «فارسي مچ» آیین اختتامیه بیست و هشتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با معرفی نفرات برتر و تجلیل از آیت الله باریک بین، نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین به کار خود پایان داد.

اين مراسم با حضور آیت الله باریک بین نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، آیت الله تاکندی، حجت الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، موسی خانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ابتدا ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان،  میزبانی این جشنواره در تاریخ پر افتخار دانشگاه آزاد اسلامی قزوین را اتفاق بسیار بزرگی توصیف کرد.

در ادامه حجت الاسلام عسگری معاون دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نخست به فرازهایی از دعای عرفه اشاره کرد و ادامه داد: موضوع این جلسه، قرآن و عترت است و آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام به این دو اصل یعنی قرآن و عترت تمسک جست و در دوران شکنجه و زندان راهنمای تفسیر موضوعی قرآن را به نگارش درآورد که یک قرآن پژوهی ارزنده است.

وی در ادامه پیام آیت آلله هاشمی رفسنجانی را به بیست و هشتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت قرائت کرد.  هم چنین در این آیین  فرزانه رییس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی سخنرانی کرد و با اشاره به فعالیت های پژوهشکده گفت: به زودی پژوهشکده قرآن و عترت با حمایت های همه جانبه به پژوهشگاه تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: درصدد هستیم جشنواره بزرگ خوارزمی قرآنی را پایه گذاری کنیم و هم چنین بزرگ ترین همایش قرآنی سال در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

فرزانه بازخوانی مسابقات قرآن و عترت را مهم دانست و گفت: پژوهشکده آماده پذیرش دیدگاه های نوین قرآن پژوهان است.  در پایان فرزانه پیام میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی به بیست و هشتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت را قرائت کرد.

تقدیر از آیت الله باریک بین نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین که از موسسان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بوده به دلیل حمایت از فعالیت فرهنگی و قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بخش دیگر آیین اختتامیه را تشکیل می داد که توسط حجت الاسلام طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی و  موسی خانی صورت گرفت.

در پایان نفرات برگزیده جشنواره معرفی و با اهدا لوح تقدیر از آن ها تجلیل شد.

براي مشاهده برندگان بخش هاي مختلف جشنواره مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس www.tasnim.ir مراجعه نماييد.

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي جاويدان اسماعيل پور كه اين خبر را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.