نفرات برتر جشنواره وبلاگ‌نویسی معمار انقلاب

4

به گزارش «فارسي مچ» نفرات برتر نخستين جشنواره رسانه هاي ديجيتال معمار انقلاب در تبریز معرفی شدند.

در بخش وبلاگ متنی؛‌ “مصطفی حسرتی” مدیر وبلاگ ” تفسیرآفتاب” از بندر انزلی به عنوان نفر اول، ” مهدی شعبان” مدیر وبلاگ ” روح الله” از بروجرد به عنوان نفر دوم، ” امين ادريسي” مدیر وبلاگ ” صحيفه موفقيت” از قم  و “سجاد بخشیدستجردی” مدیر وبلاگ ” خط امام” شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش ودكست (ویدئوکست)؛ ” سید مرتضی رضوی” مدیر وبلاگ “سیمای آفتاب” از تبریز به عنوان نفر اول، ” رضا علی اکبری” مدیر شبکه اینترنتی امام خمینی (ره) از قزوین به عنوان نفر دوم، ” سیدمجید  صفی شاهی” مدیر وبلاگ “مستند امام” از اصفهان به عنوان نفر سوم شناخته شدند.

در بخش وب سایت؛ ” مهدی صفری” مدیر وبلاگ ستاره مهربانی” به عنوان نفر سوم، ” رضاعلیاکبری”‌مدیر وبلاگ “رهبرکبیرانقلاب” از قزوین به عنوان نفر چهارم، ” حمیدرضاعلیپور” مدیروبلاگ ” پایشگاه جامع اطلاع رسانی منجی قرن” از رشت و ” پژمان کریمی” مدیر وبلاگ ” پایگاه اطلاع رسانی بوی ریحان” از همدان و ” مهدی روحی” مدیر وبلاگ ” امام خمینی (ره) ”  از ساری به طور مشترک به عنوان نفر پنجم معرفی شدند.

در بخش فتوبلاگ؛ ” سعید جورابلو” مدیر وبلاگ ” او آسمان را میفهمید” از کرج به عنوان نفر دوم، ” خدیجه خلیلی” مدیر وبلاگ ” امام عشق” از مازندران به عنوان نفر سوم، ” محمدرضا زینلی” مدیر وبلاگ “امام عشق” از تهران و ” علی قنبری” مدیر وبلاگ ” گنجینه تصاویر رهبر کبیر انقلاب “از مرند و ” راضیه گل محمدی” مدیر وبلاگ ” امام خمینی از ولادت تا رجعت” از تهران به طور مشترک شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش پادکست؛ ” رضاعلیاکبری” مدیر وبلاگ “آرشیو و پخش آنلاین سخنرانیهای امام خمینی (ره)” از قزوین به عنوان نفر دوم، ” سامان سوهانیان” مدیر وبلاگ ” پایگاه صوتی صدای امام” از قائمشهر  و ” مريم عليزاده آراني” مدیر وبلاگ ” پادكست كليدهاي زندگي موفق” از قم به طور مشترک به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

در بخش پدافند غیرعامل؛ ” الهام امینی” مدیر وبلاگ ” پدافندفرهنگی” از بوشهر شایسته تقدیر، در بخش پیشگیری از آسیب های اجتماعی؛ ” حسن صفری” مدیر وبلاگ ” جامعه سالم” از کاشان شایته تقدیر، در بخش دفاع مقدس؛ ” محمد امین مهتران قدم‌خیر” مدیر وبلاگ “مدینه غرب” از کرمانشاه شایسته تقدیر، در بخش عفاف و حجاب؛ ” زینب بخت‌بیدار” مدیر وبلاگ “نورقرآنی/عفاف وحجاب و …” از تبریز شایسته تقدیر، در بخش نماز و نیایش؛ “وهاب خدابخشی” مدیر وبلاگ “نماز نت(دنیای مجازی نماز)” از تهران و ” مسعود محمدجعفر” مدیر وبلاگ ” مسجدی ها” از تهران شایسته تقدیر، در بخش حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی؛ ” رسول گلیزاده” مدیر وبلاگ “شکوه حماسه” از بجنور شایسته تقدیر و در بخش ویژه قیام 15 خرداد؛ ” فائزه دارابی” مدیر وبلاگ ” قیام خونین 15 خرداد” از بروجرد شایسته‌ تقدیر معرفی شدند.

گفتنی است این جشنواره با هدف فراگیرسازی اندیشه‌ها و آرمان‌های ناب حضرت امام خمینی (ره)،‌ تبیین و ترویج و نهادینه کردن اندیشه‌های دینی و سیاسی حضرت امام (ره) و تبیین ظرفیتها و روش‌شناسی فن‌آوری‌های دیجیتال در ترویج سیره‌ی آن حضرت با استفاده از ابزارهای نوین فرهنگی و هنری برگزار شد.

تولید محتوای دیجیتال در رابطه با سیره و اندیشه‌های حضرت امام (ره)، و فراهم نمودن بستری مناسب برای شکوفایی استعدادهای جوانان در زمینه استفاده از تکنولوژیهای جدید در عرصه فعالیتهای دینی و سیاسی و جهت‌دهی به فرهنگ وبلاگ نویسی و وارد کردن مفاهیم ارزشی به فضای وبلاگ‌ها را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۴ دیدگاه

 1. وبلاگ نویس حرفه ای

  واقعا جای تاسف داره برای داوران عزیز جشنواره رسانه های دیجیتال معمار انقلاب ، که بودجه کلان جشنواره را با نابلدی هاشون به هدر دادند.
  بعضی از وبلاگ های برگزیده حتی ارزش داوری هم نداشت به لحاظ فنی و محتوا چه برسه به این برگزیده بشوند.
  گویا داوران بزرگوار ، به وبلاگ و وب سایت به یک چشم نگاه میکنن و در بخش وب سایت ، وبلاگ به عنوان برگزیده اعلام می کنند.
  عزیزی هم که مطلب برگزیدگان را ثبت کرده ، معلومه تو دوران دبستان خیلی نمرات املای خوبی نداشته و هم این که تو فاصله گذاشتن بین کلمات به طور مکرر شک می کرده.
  ان شاءالله که دوره های بعدی این طوری نباشد.

 2. حاضرم قسم بخورم در عرض 5 سالی که وبلاگ نویسی میکنم اولین بار است که ناداوری به اینصورت را دیدم و همچنین ناشی گری داوران جشنواره و پارتی بازی در ضمن از جواب ندادن به اعتراضات و نظرات معلوم است که چقدر تقلب شده من که بله شخصه حلالشان نمی کنم . از خدا خواستم که عوضش را ازشون بگیره.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.