برندگان مسابقه اينترنتي نيايش

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ برندگان مسابقه اينترنتي و كتبي نيايش كه همزمان با دهه امامت و ولايت برگزار شده بود اعلام گرديد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت الاسلام محمدپورقیومی اظهار  داشت: این مسابقه همزمان با دهه امامت و ولايت و به منظور گرامیداشت این ایام و اشاعه فرهنگ مطالعه و كتابخواني برگزار شد.

وی افزود: اين مسابقه به دو صورت اينترنتي و كتبي غير حضوري برگزار شد و 710 نفر ازعلاقمندان از استانهاي مختلف در آن شركت کردند و به شش سئوال تستي و تشريحي در زمينه احكام، قرآن، اجتماعي و … پاسخ دادند.

قیومی ادامه داد: از بين این شركت كنندگان به 20 نفر از كساني كه بهترين پاسخ را به سئوالات مطرح شده داده بودند، جوايز نقدي اهدا می شود.

وي افزود: در این مسابقه فرشته نجفي كاني از بابل، محمدرضا دهقان از دهشير، سيد اميد سبحاني و زينب زارعيان از يزد، محمدرضا مجيدي از تهران، فهيمه خطايي مير كوئي از آذربايجان شرقي، عليرضا فرمهینی از اراك، پريناز تقوي از آذربايجان غربي، عليرضا داوري از ري و حسنا پور رحيمي از كرمانشاه به عنوان برندگان اينترنتي معرفی شدند.

قیومی ادامه داد: مرضيه پور يادگار، فاطمه اكرمي، محمد جعفر نجاتي، فاطمه حيدري، احمد اكرمي، مريم كارگران، زهرا مقيمي، معصومه زارع زاده، مريم فلاح زاده و عليرضا كارگر از ابركوه نیز به عنوان برندگان كتبي اعلام شده اند.

پورقیومی خاطرنشان كرد: برندگان این مسابقه مي توانند براي آگاهي از نحوه دريافت جوايز خود، از روز شنبه 11 آبان ماه با شماره 03526824900 تماس بگيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.