مسابقه کتابخوانی اینترنتی دانش آموزي

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ایبنا؛ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران مسابقه بزرگ اینترنتی کتابخوانی ويژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه شهرستان‌های استان تهران برگزار مي نمايد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، کارشناس فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری مسابقه بزرگ اینترنتی کتابخوانی خبر داد و گفت: این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان فرهنگیان و دانش‌آموزان مقطع متوسطه شهرستان‌های استان تهران برپا می‌شود.
امید زاهدی ، با اعلام این خبر اظهار داشت: این مسابقه به مناسبت هفته ولایت که از عید قربان تا عید غدیر را در بر می گیرد،بر اساس مضامین کتاب «غدیر آیین مسلمانی» برگزار خواهد شد.
کارشناس فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش به نشانی www.teo.ir ابتدا منبع مورد نظر را دانلود و مطالعه کنند و سپس با وارد کردن مشخصه اداری یا دانش‌آموزی، زمانی معادل 20 دقیقه‌ برای شرکت در این مسابقه را در اختیار بگیرند.
زاهدی در پایان گفت: این مسابقه از اول تا 13 آذر ماه برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود حدود سه هزار نفر در آن شرکت کنند که در نهایت به 10 درصد این افراد جوایزی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.