مسابقه بزرگ کتابخوانی همدلی

0

به گزارش «فارسي مچ» مسابقه بزرگ کتابخوانی همدلی به همت كانون فرهنگی هنری شهيد ابراهيم روحی در سطح شهر مشهد مقدس ویژه همشهریان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، علی اکبر روحی، مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد،در مشهد اظهار کرد: آغاز فراخوان این مسابقه از 11 مهر آغاز شده است.
روحی گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را حداکثرتا (1 آبان )به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی و یا به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
وی افزود:این مسابقه با هدف آشنائی هرچه بیشتر جوانان و عموم مردم با شوراهای فرهنگی و اجتماعی محلات و همچنین ترویج و ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار می شود.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد با اشاره به منبع سوالات این مسابقه کتابخوانی افزود: سئوالات این مسابقه برگرفته از کتاب ” آشنائی با شوراهای اجتماعی محلات مشهد مقدس” است که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
روحی بیان داشت: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.m-ketab.ir فایل کتاب و لیست دریافت مراکز کتاب را دریافت کنند.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد به سایر مسابقات کتابخوانی این کانون اشاره کرد و افزود: تاکنون این کانون توانسته مسابقات کتابخوانی مشکات، پلاک 57، دو بال برای پیشرفت، روح الله، خیر کثیر و ندای انتظار را برای علاقمندان به مسابقات کتابخوانی برگزار کرده است.
وی همچنین به سایر فعالیت های فرهنگی کانون شهید روحی اشاره کرد و افزود: حضور در نمایشگاه جشنواره” اتفاق”، نمایشگاه فرهنگی” رضوان”، برگزاری مسابقه فرهنگی هنری محله ما ،محله زندگی، مسابقه پیامکی بهترین همسایه بخشی از فعالیت های فرهنگی کانون شهید روحی مشهد است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.