تمديد مسابقه بزرگ فرهنگی وصایای شهدا

0

به گزارش «فارسي مچ» مسابقه بزرگ فرهنگی وصایای شهدا به دلیل استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان محترم سایت تا شب عید سعید غدیر خم (2آبان 1392) تمدید شد.

به گزارش فارسي مچ، تا به امروز بیش از یک هزار نفر از اقصی نقاط کشور در این مسابقه شرکت کردند.بیشتر شرکت کنندگان از نقاط مرکزی وغربی کشور بودند بطوریکه استان های اصفهان،یزد،تهران،مرکزی و از سمت غرب کشور استان ایلام،خوزستان،کرمانشاه بیشترین ثبت شرکت کننده را داشتند.استان هرمزگان با یک شرکت کننده کمترین میزان ثبت نام در این مسابقه را داشت.تناسب خوبی بین کسانی که از شهرها و روستاها در این مسابقه شرکت وجود داشت بطوریکه در تعدادی از آدرس ها اسم روستاهای مختلف کشور آمده است.

لازم به ذکر است این مسابقه به همت ستاد یادواره شهدای بخش کومله، سایت گفتمان دینی و سایت شهدای بخش کومله (لاله ها) برگزار می شود.

عزیزانی که در این مسابقه شرکت نکرده اند تا پایان مهلت این مسابقه (2 آبان 1392) زمان دارند در این مسابقه شرکت کنند و قطعا این مسابقه پس از این تاریخ تمدید نخواهد شد.

از بین کسانی که جواب های صحیح  برای ما ارسال کنند و قوانین مسابقه را رعایت کنند به 15 نفر به قید قرعه جوایزی شامل:

نفر اول: وایمکس ایرانسل +یکسال اینترنت رایگان این شرکت و به نفرات دوم تا پانزدهم هر کدام کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تعلق می گیرد.

براي شركت در اين مسابقه مي توانيد به سايت لاله ها به آدرس www.laleha.com مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.