برگزيدگان هشتمين جشنواره بين المللي وبلاگ نويسي رضوي

62

به گزارش «فارسي مچ» صبح امروز 6 مهر ماه 1392 مراسم اختتاميه هشتمين جشنواره بين المللي وبلاگ نويسي رضوي همزمان با شب زيارتي امام رضا (ع) برگزار گرديد.

در اين مراسم كه با حضور مقامات كشوري و لشكري، وبلاگ نويسان، برگزيدگان و عموم علاقه مندان برگزار گرديد از هشت برگزيده بخش ملي تقدير به عمل آمد.

به گزارش فارسي مچ، در ابتداي مراسم و پس از تلاوت آيات قرآن مجيد، سرود جمهوري اسلامي ايران و قرائت دسته جمعي صلوات خاصه حضرت علي ابن موسي الرضا (ع)، جناب آقاي دكتر قاسمي دبير علمي جشنواره توضيحاتي را راجع به نحوه ي برگزاري و مراحل اجرايي جشنواره ذكر نمودند.

دبیر علمي هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی افزود: بیش از 370 وبلاگ از داخل و خارج از کشور در این جشنواره شرکت کرده اند که از میان آن ها 8 اثر به عنوان اثر برگزیده از نظر فنی و محتوایی انتخاب شدند.

وی از تقارن اختتامیه این جشنواره با هفته دفاع مقدس ابراز خشنودی کرد و گفت هم اکنون عرصه فرهنگی است و جنگ نرم و تهدیدات فرهنگی موجب این شده است که عقیده و ایمان جوانان سست شود و شاهد تغییر سبک زندگی هستیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي گواهي، نماينده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ  با اشاره به فضیلت شب 23 ذیقعده، شبی که مخصوص زیارت امام رضا(ع) است، از تقارن این شب با اختتامیه این جشنواره ابراز خشنودی کرد و سپس به تشریح سبک زندگی، حماسه سیاسی، اقتصاد مقاومتی و بیداری اسلامی در سیره  امام رضا(ع) پرداخت. وی در خصوص سیره حضرت، در مسائل سیاسی گفت: باید به رفتار امام با مامون توجه کرده و از آن درس گرفت. مامون گمان کرد که امام را در پذیرش ولیعهدی فریب داده است در حالی که امام با علم کامل به موضوع، در نهایت ولیعهدی را پذیرفت.

حجت الاسلام گواهی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون سبک زندگی اظهار داشت: نیاز است سبک زندگی براساس سبک زندگی اهل بیت ترویج پیدا کند چرا که هرچه بشر نیاز داشته است اهل بیت پاسخ الهی گفته اند. وی افزود: مومن باید 3 نشانه داشته باشد. یک نشانه از خدا که پوشیدن اسرار است، یک نشانه از پیغمبر(ص) که مدارا با مردم است و یک نشانه از ائمه خدا که صبر در مقابل سختی ها است.

در پايان متن بيانيه هيئت داوران جشنواره توسط حجت الاسلام و المسلمين جناب آقاي زماني قرائت گرديد، ايشان با اشاره به سنجه هاي داوري در دو بخش محتوايي و فني، افزودند قطعا كساني كه در حوزه رسانه هاي ديجيتال مهارت دارند در صورت عدم ورود به اين حوزه مسئول خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمين زماني، مدير حوزه ي علميه حضرت موسي ابن جعفر (ع)، با ابراز خرسندي از ورود بسيج به حوزه ي وبلاگ نويسي افزود حوزه ي علميه آمادگي كامل براي همكاري را دارا مي باشد.

در پايان مراسم از هشت برگزيده بخش ملي جشنواره با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص)، معاونت قرارگاه فضای مجازی سپاه محمد رسول الله(ص) تهران، فرمانده ناحیه حضرت ولی عصر(عج)، نماینده ولی فقیه در این ناحیه و با اهداي تنديس جشنواره، لوح تقدير و مبلغ نقدي تقدير به عمل آمد، يادآور مي شويم در بخش بين المللي هيئت داوران جشنواره هيچ اثري را حائز كسب رتبه ندانست.

بر اساس نظر هيئت داوران در بخش ملي وبلاگ emamereza.blogfa.com  با کسب 164/5 امتیاز رتبه اول، وبلاگ neginetoos.mihanblog.com با کسب 160/83 امتیاز رتبه دوم، وبلاگ imamreza-en.blogfa.com با کسب 155/5 امتیاز رتبه سوم ، وبلاگ behesht8.mihanblog.com با کسب 147/5 امتیاز رتبه چهارم، وبلاگ mahzereza.blogfa.com با کسب 143 امتیاز رتبه پنجم، وبلاگ  suneight.mihanblog.com با کسب 138/5 امتیاز رتبه ششم، وبلاگ razavi-sabk.rozblog.com با کسب 134/5 امتیاز رتبه هفتم و وبلاگ beheshte8.blogfa.com با کسب 131/5 امتیاز رتبه هشتم جشنواره را كسب نمودند.

حسن ختام مراسم همراه بود با همخواني اشعاري راجع به امام رضا (ع) و دفاع مقدس.

يادآور مي شويم هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی از ﺳﺮي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎي یازدﻫﻤﻴﻦ ﺟﺸﻨﻮاره ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻠﻲ اﻣﺎم رﺿﺎ (ع) با همكاري سايت«فارسي مچ» برگزار گرديد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۶۲ دیدگاه

 1. لظفا به سوال بنده نیز پاسخ دهید 10 روز است که قول دادید پاسخ سوال بنده را پیگیری نمایید.
  منتظر پاسخ شما هستم
  ممنون

  • ما ذكر كرديم كه اگر مطلع شديم حتما شما را نيز با خبر خواهيم كرد، هنوز خبر جديدي به ما داده نشده است؛ ضمن اينكه معمولا چنين كارهايي زمانبر است.

 2. لطفا در مورد پاسخ تان بیشتر توضیح دهید.
  در ضمن من پاسخ قسمت اول سوال خود را دریافت نکردم. آیا شما به شرکت کنندگان در جشنواره ، تقدیرنامه دادید یا نه؟
  و خواهش می کنم پاسخ خود را در این زمینه شرح دهید که این امور زمان بر است ، منظور چیست؟
  با تشکر

  • خدمت شما عرض شد بله به شركت كنندگاني كه در روز اختتاميه حضور داشتند تقديرنامه اهدا شد، اما اينكه به ديگر شركت كنندگان هم اهدا مي شود يا خير، هنوز خبري منتشر نشده است.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.