اعلام محورها و موضوعات نهايي بخش مقالات كنگره وقف

0

به گزارش «فارسي مچ» حجت‌الاسلام والمسلمین میرلوحی، دبیر علمی کنگره محورها و موضوعات کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی را اعلام کرد.

حجت‌الاسلام میرلوحی پنج محور با عناوین 1. اقتصاد اسلامی، وقف و حماسه اقتصادی 2. نظام مدیریتی اسلام، وقف، سبک زندگی و حماسه اقتصادی 3. مبانی و راهکارهای فقهی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی 4. رسانه و فرهنگ‌سازی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی 5. حکومت اسلامی، سبک زندگی و حماسه اقتصادی به عنوان محورهای کنگره اعلام کرد.

به گزارش فارسي مچ، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، از بررسی کارایی و اثربخشی مدیریت منابع وقفی در تحقق حماسه اقتصادی، گسترش فرهنگ وقف در شکوفایی اقتصادی، نقش وقف در تحقق اقتصاد مقاومتی، ابعاد سازمانی ارتقا وقف در بهبود سبک زندگی اسلامی ایرانی، نقش بقاع متبرکه در توسعه و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی خبر داد.

ایشان همچنین نقش حاكميت در تحقق حماسه اقتصادي با بهره‌گیری از نهاد وقف را بسیار مهم ارزیابی کردند و افزودند یکی از زمینه‌های ایجاد این تحول بررسی راهكارهاي حقوقي گسترش و تبيين روش‌های نوين وقف در جامعه می‌باشد.

حجت‌الاسلام میرلوحی بیان این مطلب که مقالات ارائه شده نباید در همایش‌ها و کنفرانس های دیگر ارائه شده باشد، خاطر نشان کردند: در کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی از نویسندگان مقالات برگزیده تقدیر خواهد شد.

ایشان با بیان اینکه در کنگره مقالات به صورت علمی توسط دو داور مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت، اساتید، محققان و پژوهشگران گرامی می‌توانند، مقالات علمی خود را تا تاریخ 30 آبان ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.irconference.ir ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.