پنجمین جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از كوه نيوز؛ پنجمین فراخوان جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آغاز شد.

معاون گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: علاقه مندان تا پایان مهـر برای ایجاد وبلاگ های موضوعی و تخصصی خود در زمینه های مفاخر ، مشاهیر و محیط زیست ، گردشگری و طبیعت چهارمحال و بختیاری مهلت دارند.

آقای صادقی افزود: شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری سی ام مهـر فرصت دارند نشانی اینترنتی وبلاگ خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی شهرکرد ، انتهای فارابی شمالی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ارسال کنند.

وی گفت: طراحان ، وبلاگ نویسان اعم از متخصصان و محققان ، استادان دانشگاه‌ها ، هنرمندان و عکاسان و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند وبلاگ های ابتکاری خود را در سایت میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری ثبت کنند تا در ارزیابی ها بررسی شود.

آقای صادقی افزود: این وبلاگ ها در سه بخش بهترین محتوای معرفی استان ، بیشترین بازدیدکننده و طراحی های نوین وبلاگ ارزیابی می شوند و به برگزیدگان هدایایی نفیس اهدا می شود.

وی گفت: وبلاگ نویسان در صورت تمایل می توانند اطلاعات اولیه شامل مطالبی درباره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان را از طریق وب سایت این اداره کل www.miraschb.ir دریافت و یا به محل مراجعه کنند.

نتایج جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر ، مشاهیر و زیست و طبیعت آبان امسال اعلام می شود. در دو سال اخیر تاکنون چهار مرحله این مسابقه ملی برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.