مسابقه طراحی گرافیکی با موضوع دهه کرامت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت فراخوان سراسری مسابقه طراحی گرافیکی با موضوع دهه کرامت اعلام شد.

مدیر آستان احمدی و محمدی گفت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند طرح های گرافیکی خود را که تلفیقی از تصاویر حرمین مطهر حضرت امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع) و یا بصورت خط نگاره های خلاقانه باشد در فرمت های متداول عکس و ترجیحا به صورت لایه باز با وضوح حداقل dpi 300 تهیه کنند.

دستغیب افزود: علاقه مندان می توانند حداکثر تا 26شهریور به دبیرخانه مسابقه به نشانی: شیراز، حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام) – رواق فرهنگی – دفتر پایگاه اطلاع رسانی، تحویل یا از طریق ایمیل به نشانی info@shahecheragh.ir ارسال کنند.

وی ادامه داد: صاحبان آثار برتر در پایان دهه کرامت معرفی و ضمن برخورداری از هدایای ارزشمند، آثار آنها در نشریات حرم مطهر، چاپ و در تولیدات فرهنگی آستان مقدس استفاده خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.