نخستین مسابقه‌ نقاشی بابابزرگ، مامان بزرگ دوست‌تون دارم

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت واحد مركزي خبر؛ نخستین مسابقه‌ نقاشی «بابابزرگ، مامان بزرگ دوست‌تون دارم» با هدف تغییر رفتار کودکان در ارتباط با سالمندان و بالابردن بهداشت روانی خانواده برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: این مسابقه ویژه کودکان و نوجوانان 4 تا 16 سال است که با همکاری مدیریت آفرینش‌های هنری و تئاتر این کانون و انجمن آلزایمر ایران برگزار خواهد شد .

محسن حموله افزود: در فراخوان این مسابقه ، سه محور کلی پیشگیری با عنوان چگونه سلامتی خود را حفظ کنیم، مامان بزرگ و بابا بزرگ فراموشکار من و ارتباط با سالمند انتخاب شده است و کودکان و نوجوانان علاقه مند باید نقاشی های خود را که با شیوه و تکنیک آزاد، روی مقوای در اندازه هایA3 یا A4 کشیده اند تا 25 شهریور از طریق پست پیشتاز به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

وی گفت:‌ آثار شرکت کنندگان این مسابقه در سه گروه سنی 4 تا 6 سال ، 7 تا 12 سال و 13 تا 16 سال ارزیابی می شود و آثار دیافتی در نمایشگاهی به تماشا گذاشته خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: علاقه مندان کسب اطلاع بیشتر درباره این مسابقه می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این کانون به نشانی اینترنتی www.kanoonnews.ir یا پایگاه اطلاع رسانی انجمن آلزایمر ایران به نشانی اینترنتی www.Iranalz.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 44630652 یا 44633555 داخلی 4 ، با پیش شماره 021 ارتباط برقرار کنند.

دبیرخانه این مسابقه در انجمن آلزایمر به نشانی تهران، شهرک اکباتان، بین فاز 1 و 2، میدان بسیج، جنب شهرداری ناحیه 6، مستقر است و آثار شرکت کنندگان باید به بخش روابط عمومی این انجمن ارسال شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.