فارسی‌مچ؛ وبگاهی برای اطلاع‌رسانی مسابقات مجازی با رويكرد مذهبی

1

به گزارش «فارسي مچ» متن مصاحبه انجام شده مدير سايت فارسي مچ با خبرگزاري بين المللي قرآن (ايكنا) منتشر گشت.

گروه فضای مجازی: هدف از ايجاد پايگاه فارسی‌مچ، جمع‌آوری و اطلاع‌رسانی آخرين رويداد‌ها در حوزه برگزاری مسابقات اينترنتی به ويژه در راستای ترويج فرهنگ قرآنی و معارف اسلامی است.

روح‌الله گل‌محمدی، مدير پايگاه اينترنتی فارسی‌مچ در گفت‌وگو با خبرگزاری بين‌المللی قرآن (ايكنا) با اشاره به فعاليت‌های اين پايگاه گفت: اين پايگاه اينترنتی از سال 89 راه‌اندازی شده است. هدف از ايجاد آن، اطلاع‌رسانی در حوزه تمامی مسابقات اينترنتی و جمع‌آوری اين مسابقات و ارائه اخبار آن به مخاطبان فضای مجازی است.

مدير پايگاه اينترنتی فارسی‌مچ بيان كرد: هدف‌‌ اين بود كه كاربران اينترنتی در دريافت اخبار مسابقات اينترنتی دچار سردرگمی نشوند. همچنين مسئولان برگزاری مسابقات با استفاده از فضای ايجاد شده در فارسی‌مچ به اطلاع‌ر‌‌سانی درباره مسابقات و جشنواره‌هايشان از اين پايگاه استفاده می‌كنند.

وی افزود: تمامی مسابقاتی كه در اينترنت برگزار می‌شود، اعم از مذهبی، فرهنگی، ورزشی، ادبی، هنری و مسابقات وبلاگ‌نويسی و ساير موضوعات را پايگاه اينترنتی فارسی‌مچ، پوشش خبری می‌دهد.

گل‌محمدی گفت: به طور حتم، يكی از اهداف سايت فارسی‌مچ، ترويج فرهنگ قرآنی و معارف اهل بيت است. به طورمعمول در كشور، مسابقات اينترنتی به صورت مناسبتی برگزار می‌شود به همين دليل بخشی را برای اين موضوع در نظر گرفته‌ايم‌. اكثر مسابقاتی كه در كشور برگزار می‌شود مذهبی و با محوريت سيره اهل بيت است‌.

ترويج فرهنگ قرآنی؛ از اهداف وبگاه فارسی‌مچ

وی با اشاره به تأثير سايت‌های اطلاع‌رسانی ‌در نشر فرهنگ معارف اسلامی گفت: هدف مسابقات مذهبی كه در كشور برگزار می‌شود همان ترويج فرهنگ قرآنی، معارف اسلامی و معارف اهل بيت (ع) است. اطلاع‌رسانی و نشر اخبار اين پايگاه‌ها هم به نوعی يك فعاليت در جهت نشر معارف اسلامی است.

گل‌محمدی بيان كرد: چون سايت‌ جامعی در رابطه با اعلام مسابقات اينترنتی وجود نداشت، برگزار‌كنندگان ملزم به پرداخت هزينه‌های بسياری برای تبليغات مسابقات خود بودند. با راه‌اندازی اين سايت اين امكان برای همگان فراهم شد تا بتوانند به راحتی و به‌ صورت رايگان اخبار مسابقات اينترنتی خود را در اختيار عموم قرار دهند.

امکان تبلیغات رایگان در فارسی‌مچ

مدير پايگاه اينترنتی فارسی‌مچ تصريح كرد: برنامه آينده اين وبگاه نيز رسيدن به پايگاهی جامعی است كه تمامی اخبار و مسابقات اينترنتی را به صورت لحظه به لحظه پوشش خبری دهد.

علاقه‌مندان برای مشاهده و عضويت در اين وبگاه می‌توانند به نشانی اينترنتی www.farsimatch.ir مراجعه كنند.

براي مشاهده متن مصاحبه در خبرگزاري بين المللي قرآن مي توانيد به بخش فضاي مجازي آن به نشاني www.iqna.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.