جزئيات جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ مقررات و نحوه شركت در جشنواره وبلاگ نويسي گرگان تشريح شد.

شبير دائمي روز دوشنبه گفت: علاقه مندان براي شركت در جشنواره بايد محورهاي بيان شده شامل محورهاي فرهنگي و گردشگري، توسعه پايدار گرگان، ورزش گرگان، چهره ها، نامه اي به شهردار يا اعضاي شوراي شهر را مد نظر قرار دهند.
وي افزود: وبلاگ هاي شركت كننده در جشنواره از لحاظ محتوا و فرم، بايد تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و مطالب بايد از سوي نويسنده وبلاگ توليد شده باشد.
دائمي تصريح كرد: مطالب ارسالي مي تواند در قالب گزارش، تحليل، دلنوشته، خاطره و … باشد.
دبير سومين دوره جشنواره وبلاگ نويسي گرگان با بيان اين كه هر فرد فقط مي تواند با يك وبلاگ در مسابقه شركت كند، تعداد آثار ارائه شده براي شركت در جشنواره را حداقل يك و حداكثر پنج اثر دانست و افزود: آثار مذكور مي ­تواند مربوط به يك موضوع و يا هر پنج موضوع ذكر شده باشد.
دائمي در ادامه تصريح كرد: نوآوري و خلاقيت در آثار توليد شده، ارتباط كامل مطلب با موضوعات جشنواره، توليدي بودن آن، محتواي غني، ايجاز در نوشتار، استفاده از تصوير يا تصاوير مرتبط، گرافيك مناسب وبلاگ، قابل دسترس بودن مطالب در بازه زماني كوتاه، تعداد بازديدها، پويايي نظرات، نبود غلط تايپي و املايي، به روزرساني مستمر و منظم وبلاگ، در ارزيابي داوران مد نظر خواهد بود و شركت فرد در جشنواره به منزله پذيرش قوانين، رقابتي بودن جشنواره و احترام به نظر هيئت داوران است.
وي گفت: سه داور انتخاب شده از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري گرگان و دبيرخانه جشنواره براي قضاوت و ارزيابي آثار و شفاف سازي بيش از پيش كار، روزهاي آينده معرفي خواهند شد.
دائمي در پايان گفت: آثاري مورد ارزيابي قرار مي گيرند كه در فاصله زماني اول فروردين ۹۲ تا ۱۴ شهريور ۹۲ توليد شده باشند و مطالب توليد شده در خارج از بازه زماني مذكور، در مرحله داوري جشنواره شركت داده نخواهد شد و كليه آثار توليد شده نيز بايد در صفحه اول وبلاگ افراد شركت كننده به نمايش گذاشته شود.
علاقه مندان به شركت در اين جشنواره تا ۱۳ شهريور ۹۲ فرصت دارند با مراجعه به وب سايت جشنواره به نشاني www.gorganblog.ir و اطلاع از قوانين در نظر گرفته شده، با ثبت مطالب مرتبط با موضوعات جشنواره در اين رقابت شركت كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.