هفتمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال

0

به گزارش «فارسي مچ»  ثبت نام هفتمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال آغاز شد.

حسین واعظیان دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: بخش جشنواره رسانه های دیجیتال امسال  با هدف فراهم آوردن بستر رقابت میان تولیدکنندگان به شناسایی و ارزیابی تولیدات جدید رسانه های دیجیتال در بخش های «تارنمای اینترنتی و رسانه های برخط»، «نرم افزارهای تلفن همراه و سامانه های برخط غیر اینترنتی»، «بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال»،« نرم افزارهای رسانه ای»، «هنرهای دیجیتال»،« پژوهش-فناوری و ایده»،« تولیدات دانش آموزی» و« بخش از نگاه مخاطب» می پردازد.

واعظیان با بیان اینکه  امسال تغییرات در جشنواره رسانه های دیجیتال خواهیم داشت، اضافه کرد: بخش “از نگاه مخاطب”، بخش جدیدی در جشنواره است که داوری آن توسط مخاطبین صورت خواهد پذیرفت. وی در ادامه با اشاره به بخش “پژوهش – فناوری و ایده” گفت: این بخش از جشنواره بصورت “کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال” برگزار خواهد شد.

در پایان دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش جشنواره را اول آبان ماه 1392اعلام نموده و بیان داشت: مراسم اختتامیه جشنواره هفتم رسانه های دیجیتال و معرفی برگزیدگان در آذرماه 1392 برگزار خواهد شد.

گفتني است يكي از شرايطي كه امسال براي جشنواره در نظر گرفته شده است اين است كه تارنماي شما در دو جشنواره گذشته برنده نشده باشد براي مشاهده كامل قوانين تمامي بخش ها مي توانيد اينجا كليك نماييد.

براي مشاهده متن كامل فراخوان هفتمين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال اينجا كليك نماييد.

براي ثبت نام در بخش هاي مختلف اين جشنواره مي توانيد به سايت آن به نشاني www.login.saramad.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.