مسابقه عكاسي ماه رحمت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ مسابقه عکس رمضان با هدف ارتقای مهارت‌های عکاسی باعنوان «ماه رحمت» با همکاری کانون بسیج هنرمندان شهرستان میبد برای نخستین بار برگزار می‌شود.

مسئول برگزاری این مسابقه در میبد اظهار داشت: این مسابقه که با محوریت ماه مبارک رمضان، شب قدر، روز قدس و نماز پرشکوه عید فطر انجام می‌شود، از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج هنرمندان شهرستان میبد و با حمایت بخش خصوصی برگزار می‌شود.

به گزارش فارسي مچ، علی گلشن با تأکید بر نواقص موجود در برگزاری این مسابقه عنوان کرد: با توجه به اینکه فاصله تصمیم‌گیری برگزاری این مسابقه تا عملی شدن آن در مدت زمان بسیار کوتاهی اتفاق افتاده، به نظر می‌رسد این رویداد هنری همراه با نواقصی، اما هنرمندان عکاس و مسئولان برگزاری این مسابقه تلاش می‌کنند به بهترین شکل برگزار شود.

وی با اشاره به شرایط شرکت در مسابقه عکس رمضان اذعان داشت: این مسابقه محدودیت سنی و منطقه‌ای ندارد و علاقمندان می‌توانند حداکثر پنج قطعه عکس تا 25 مرداد ماه به سایت www.meybodphoto.com ارسال کنند.

مسئول برگزاری این مسابقه همچنین از برگزاری نمایشگاه عکس‌های برتر خبر داد و متذکر شد: با انتخاب عکس‌های برتر نمایشگاه، مراسم اعطای جوایز نیز برگزار خواهد شد.

گلشن خاطرنشان کرد: آثار ارسال شده توسط اساتید عکاسی آقای خیرخواه و خانم پیامنی داوری می‌شود و به آثار برتر جوایز نقدی اعطا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.