مسابقه شعر قدس ما را آزاد خواهد کرد

1

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس؛ پایگاه اطلاع‌رسانی شاعران فارسی‌زبان در نظر دارد با همکاری دفتر ادبیات بیداری و فلسطین حوزه هنری مسابقه ادبی «قدس ما را آزاد خواهد کرد» را برگزار کند.
این فراخوان ادبی همزمان با فرارسیدن روز قدس برگزار می‌شود و هدف از برپایی آن شناسایی استعدادهای جدید در حوزه شعر مقاومت و همچنین ایجاد و خلق اثر ادبی در این زمینه اعلام شده است.

به گزارزش خبرنگار فارسي مچ، این مسابقه به دو بخش شعر و نثر ادبی تقسیم می‌شود. محدودیتی از جهت شرکت در این مسابقه وجود ندارد.
علاوه بر شاعران و اهالی قلم ایران، شاعر متعهد از دیگر کشورها نیز می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند. همچنین در فراخوان این مسابقه اعلام شده است که تمامی شاعران می‌توانند اثر هنری خود در هر قالب شعری را به دبیرخانه ارسال کنند و محدودتی از نظر تعداد آثار نیز وجود ندارد.

در پایان پس از داوری آثار به سه نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان نفرات اول تا سوم و سه نفر نیز به عنوان نفرات تقدیری هدایایی تقدیم خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را تا هجدهم مرداد ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شاعران فارسی‌زبان به نشانی www.irafta.com آثار خود را از این طریق ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.