مسابقه سراسری عکاسی رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت واحد مركزي خبر؛ فراخوان مسابقه سراسری عکاسی رضوی با عنوان جاده ولایت در خوزستان آغاز شد.

علاقه مندان برای شرکت در نخستین مسابقه سراسری عکاسی رضوی تا 14 شهریور مهلت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
دبیر اولین مسابقه‌ عکاسی رضوی «جاده‌ ولایت» امروز با بیان این که موضوع این مسابقه عکاسی از مراسم ورود نمادین کاروان امام رضا( ع) است گفت: این جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی ،آشنایی و شناخت نسبت به مسیر ورود حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به ایران و شناسایی استعداد های برتر عکاسی کشور در عرصه فرهنگ رضوی برگزار می شود.
آقای شاکریان افزود: کودکان و نوجوانان علاقه‌مند باید 14 شهریور با حضور در منطقه عملیاتی شلمچه از مراسم ورود کاروان نمادین امام رضا علیه‌السلام به ایران عکاسی کنند.
وی گفت: از این رو علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند در صورت برگزاری مراسم ورود نمادین امام رضا علیه‌السلام در هر کدام از شهرهای آبادان ، اهواز ، بهبهان ، سده فارس ، ابرکوه ، دهشیر ، تفت ( مسیر حرکت امام رضا علیه‌السلام در ایران ) و عکاسی از این مراسم‌ها و ارسال آن به دبیرخانه این مسابقه در اولین دوره‌ عکاسی جاده‌ ولایت شرکت کنند.
دبیر مسابقه سراسری عکاسی رضوی افزود: هر عکاس می‌تواند 10 عکس دیجیتال به صورت سیاه و سفید یا رنگی به دبیرخانه‌ این مسابقه تحویل دهد.
عکس‌های گرفته شده با دوربین تلفن همراه نیز پذیرفته می‌شوند.
به گزارش فارسي مچ، شرکت کنندگان در پایان مراسم باید آثارخود را به دبیرخانه مستقر در محل برگزاری مسابقـه که توسط کانون در شلمچه برپا خواهد شد ، تحویل دهند و فرم شرکت در مسابـقه را پرکنند.
وی با بیان این که داوری این مسابقه در سه بخش گروه سنی 7 تا 9 سال، 10 تا 12 سال و 13 تا 17 سال انجام خواهد شد، گفت: به رتبه های اول تا سوم این مسابقه در هر گروه سنی تندیس جشنواره ، لوح تقدیر ، بسته فرهنگی ، کمک هزینه سفر زیارتی و چاپ اثر در کتاب «عکاسی جاده‌ ولایت (رضوی)» تعلق می گیرد.
دبیر مسابقه سراسری عکاسی رضوی افزود: شرکت کنندگانی که از دیگر مراسم مختلف ورود نمادین کاروان امام رضا علیه‌السلام در شهرهای دیگر کشور عکاسی می‌کنند باید تا 14 شهریور عکس‌های خود را به همراه فرم ثبت نام یا به نشانی پستی دبیرخانه واقع در استان خوزستان ، اهواز ، امانیه ، پیچ استادیوم جنب پارک حجاب ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان و یا به نشانی الکترونیکی aksrazavi92@gmail.com ارسال کنند.
برگزیدگان این مسابقه طی مراسمی در 20 شهریور 1392 از طریق سایت‌های www.ekanoon.com , aksrazavi.blogfa.com , khozestan.kanoonnews.ir و www.kanoonnews.ir معرفی خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.