مسابقه بزرگ قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ دبیر شورای فرهنگی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی گفت: هم زمان با ماه مبارک رمضان صدا و سیمای مرکز این استان مسابقه بزرگ قرآنی را برگزار می‌کند.

محسن زاهداحمدی اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ توجه به مفاهیم قرآنی و بهره‌برداری از مفاهیم آیات قرآن مسابقه بزرگ قرآنی در ماه مبارک رمضان برای دومین سال پیاپی برگزار می‌شود.

به گزارش فارسي مچ، وی افزود: این مسابقه قرآنی شامل 30 سوال است که در هر روز ماه مبارک رمضان  یک سوال برای مخاطبان شبکه اترک و هم استانی‌ها پخش خواهد شد.

زاهداحمدی تصریح کرد: سوالات این مسابقه قرآنی با موضوع سبک زندگی، خانواده و اعجاز علمی قرآن از سوره‌های قرآن کریم طراحی شده است.

وی گفت: سوالات مسابقه در سایت صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی به آدرس  www.bojnourd.irib.ir قرار گرفته و  با هماهنگی به عمل آمده  سوالات مسابقه به صورت روزانه  در روزنامه‌های اتفاقیه و خراسان شمالی و همچنین به صورت هفتگی در هفته نامه‌های نسیم و ارمغان  به چاپ خواهد رسید.

دبیر شورای فرهنگی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در خصوص نحوه شرکت علاقه‌مندان در مسابقه گفت:  هم استانی‌ها با پاسخ دادن سوالات به صورت روزانه در پایان ماه مبارک رمضان پاسخنامه مسابقه را که در نشریات استان چاپ خواهد شد به آدرس بجنورد، صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، واحد روابط عمومی ارسال کنند.

وی تصریح کرد: در پایان ماه مبارک رمضان از بین شرکت کنندگانی که به حداقل 25 سوال پاسخ صحیح داده باشند 114 نفر به قید قرعه انتخاب و در مراسمی هدایای نفیسی به آن‌ها اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.