مسابقه‌ اینترنتی عباس بابایی و آسمانش

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ مؤسسه فرهنگی و انتشاراتی روایت فتح به مناسبت سالروز شهادت عباس بابایی نخستین مسابقه‌ اینترنتی انتشارات روایت فتح را با عنوان «عباس بابایی و آسمانش» برگزار می‌کند.

به مناسبت سالروز شهادت سرلشکر خلبان «عباس بابایی» و تقارن آن با عید سعید فطر، نخستین مسابقه‌ اینترنتی انتشارات روایت فتح با عنوان «عباس بابایی و آسمانش» به همت مؤسسه فرهنگی و انتشاراتی روایت فتح برگزار می‌شود.

به گزارش فارسي مچ، افراد علاقه‌مند به این مسابقه می‌توانند آثار خود را در قالب داستانک، داستان کوتاه و خلاصه‌نویسی از کتاب «آسمان یک، شهید عباس بابایی» را تا تاریخ 22 مرداد ماه 1392 با حجم حداکثر 1000 کلمه به آدرس info@revayatfath.ir ارسال کنند.

تخفیف 30 درصدی خرید اینترنتی کتاب‌ها و محصولات رسانه‌ای این مؤسسه و انتشار برترین مطلب منتخب در ویژه‌نامه الکترونیکی شماره سه روایت فتح، جوایزه برندگان شرکت کننده در این مسابقه خواهد بود.

افراد شرکت کننده در این مسابقه باید نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شماره‌‌ی تماس خود را به صورت دقیق در پایان متن ارسالی خود ذکر کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.