سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت موج حضور؛ فراخوان سومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان اعلام گرديد.

علی اکبر حسین خانی بعدازظهر دوشنبه در نشست برنامه ریزی این جشنواره در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره گفت : مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره گرامیداشت روز گرگان ، استفاده بیش از پیش از فضای مجازی در جهت معرفی گرگان ، سوق دادن وبلاگ نویسان در جهت پرداختن به موضوعات مرتبط با گرگان ، بهره گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ شهروندی، تحقق بخشی از اهداف شهر الکترونیک گرگان، بازاندیشی ظرفیت ها و طرح مسائل گوناگون اجتماعی و فرهنگی است.

حسین خانی در خصوص موضوعات جشنواره سوم وبلاگ نویسی گرگان گفت : عنوان کلی جشنواره “باردیگر شهری که دوستش می داریم “است که شرکت کنندگان  می بایست در پنج موضوع مرتبط با این عنوان به ارسال مطالب خود بپردازند.

به گزارش فارسي مچ، حسین خانی موضوعات اصلی جشنواره را موضوعات فرهنگی و گردشگری شامل آداب و رسوم، آئین ها، گویش و لهجه، بازی های محلی، صنایع دستی و بافت تاریخی و معماری، اماکن گردشگری، بناهای تاریخی مذهبی، جاذبه های طبیعی، عناصر گرگان تاریخی همچون دیوار دفاعی و خلیج گرگان و رود گرگان و دشت گرگان ، توسعه پایدار گرگان شامل توسعه شهری همچون توسعه پارک ها و فضای سبز و زیباسازی شهر و ترافیک و مدیریت شهری و ساخت و ساز، سرمایه گذاری، حمل و نقل و ارتباطات همچون توسعه راهها و جاده های برون شهری، توسعه دانشگاه ها و آموزش عالی، صنعت، بهداشت و درمان، محیط زیست و منابع طبیعی، است.

وی گفت: همچنین ورزش گرگان شامل وضعیت رشته های مختلف ورزشی در گرگان، پتانسیل های ورزش گرگان، معرفی تیم های ورزشی چهره ها شامل مشاهیر و نام آوران پیشین یا معاصر، شهدا و ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس، خیرین و نیکوکاران، افراد تلاشگر، شهروندان فداکار، چهره های تاثیرگذار اجتماعی فرهنگی ورزشی از دیگر موضوعات اصلی جشنواره است.

حسین خانی گفت : امسال موضوعی نیز با عنوان نامه ای به شهردار یا اعضای شورای شهر (در حوزه های گوناگون اجتماعی مرتبط با مدیریت شهری) به موضوعات جشنواره اضافه شده است.

حسین خانی اظهار داشت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند از تاریخ 14  مرداد تا 13  شهریور 92 با مراجعه به وب سایت جشنواره  به نشانی www.gorganblog.ir  و اطلاع از قوانین در نظر گرفته شده، با ثبت مطالب مرتبط با موضوعات جشنواره در این رقابت شرکت کنند.

وی با تقدیر از برگزار کنندگان دو دوره قبلی جشنواره و علی الخصوص علی نصیبی دبیر دوره های پیشین گفت :  دبیری جشنواره سوم وبلاگ نویسی گرگان برعهده شبیر دائمی بوده و سه داور انتخاب شده از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و دبیرخانه جشنواره جهت قضاوت و ارزیابی آثار جهت شفاف سازی بیش از پیش کار، طی روزهای آینده معرفی خواهند شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.